Aktualności

Premiera spektaklu „Oz” Teatru Szydło

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza dzieci i dorosłych na najnowszy spektakl Teatru Szydło pt. „Oz”, którego premiera odbędzie się 3 lutego 2019 r. o 16:00 w WCK. Scenariusz przedstawienia powstał na kanwie powieści Lymana Franka Bauma "Czarnoksiężnik z krainy Oz".

Zapraszamy na miejskie lodowisko

Razem z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji "CENTRUM" zapraszamy do odwiedzania miejskiego lodowiska, zlokalizowanego przy ul. Tysiąclecia 25.

Improwizowany Show ponownie w WCK

Śmieszny skecz można stworzyć na żywo, bez przygotowania - przekonasz się o tym w Wodzisławskim Centrum Kultury podczas komediowego wieczoru z teatrem improwizacji „To Mało Powiedziane”, który odbędzie się w sobotę, 8 grudnia br. o godz. 18:00.

VI Międzynarodowy Turniej Bokserski Boxing Day

Emocjonujące walki i świetna atmosfera - tak jest na każdej imprezie Boxing Day. Nie inaczej będzie podczas tegorocznego VI Międzynarodowego Turnieju Bokserskiego Boxing Day o Puchar Prezydenta Miasta Wodzisławia Śląskiego.

Dziś Mikołaj spotka się z najmłodszymi na rynku

6 grudnia o 16:00 na rynku nastąpi wielkie otwarcie Wodzisławskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego. Specjalnie dla najmłodszych zaplanowaliśmy spektakl „Olaf na tropie” w wykonaniu aktorów Teatru Wodzisławskiej Ulicy, spotkanie z Mikołajem i słodkie niespodzianki.