Aktualności

Dla fanów przygotowała wiele niespodzianek

Już jutro, 9 czerwca, na 49. Dniach Wodzisławia Śląskiego wystąpi Lanberry, właściwie Małgorzata Uściłowska, polska piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka. Czym, podczas koncertu na Stadionie Miejskim, zaskoczy publiczność?

Inkubator: zapraszamy na konsultacje

Gdzie szukać pieniędzy na założenie lub rozwój firmy, gdy większość źródeł finansowania wyschło? Na to pytanie już w czwartek odpowie przedstawiciel Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich. Zapraszamy do Inkubatora Przedsiębiorczości na indywidualne konsultacje.

Komunikacja Miejska: z Dni Miasta wrócicie za darmo

Dni Wodzisławia Śląskiego to jedna z większych imprez plenerowych w regionie, która od lat przyciąga tysiące ludzi do naszego miasta. W tym roku miasto także zadbało o to, by bawiące się osoby mogły bezpłatnie wrócić do domów zmodyfikowanymi liniami Komunikacji Miejskiej.

Zachowaj ostrożność, kupując w internecie

Cyberprzestępcy w 99% przypadkach wykorzystują nieuwagę, pośpiech i naiwność ludzką, a nie zaawansowane oprogramowanie czy nowe technologie. Internet, tak jak każde inne miejsce, nie powinien zwalniać z czujności i zachowania zdrowego rozsądku, gdyż tak jak nie uwierzymy, że w życiu realnym nikt obcy nie przekaże nam fortuny, tak samo w Internecie nie powinniśmy wierzyć w „nadzwyczajne okazje”. Lepiej stracić trzy niepewne okazje, niż raz dać się oszukać.