Aktualności

Dzień górnika w PP16

5 grudnia w Publicznym Przedszkolu nr 16 w ramach realizacji Miejskiego programu edukacyjnego „Moja mała ojczyzna – Wodzisław Śląski” przedszkolaki gościły górnika pana Zbigniewa – dziadka Milenki z grupy „Słoneczek”.

DKK w Bibliotece: "Tajemnica Leili" Kooshyara Karimiego

Razem z Miejską i Powiatową Biblioteką Publiczną zapraszamy na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Tym razem "na tapetę" wzięta zostanie książka „Tajemnica Leili”. Spotykamy się już 20 grudnia o godz. 17:00.

Kolejne badania próbek wody - sprawdź, co pijesz

Woda, którą wodzisławianie piją i używają do codziennych celów, regularnie poddawana jest badaniom, aby ustalić, czy jej jakość jest odpowiednia do spożycia. Sprawdźcie, z których punktów ostatnio zostały pobrane próbki.

Barbórka w SP2

4 grudnia 2018 r. w ramach kolejnego dnia obchodów szkolnych Dni Regionalnych cała społeczność Szkoły Podstawowej nr 2 spotkała się w szkolnej świetlicy, aby podziwiać przedstawienie kółka teatralnego, prezentującego scenki i gawędy z ogromnego skarbca śląskich tradycji i obyczajów.

Wycieczka PP9 do sztolni w Dniu Górnika

4 grudnia 2018 r. przedszkolaki z Publicznego Przedszkola nr 9 z grupy „Muchomorków” i „Stokrotek” pojechały do sztolni ćwiczebnej, która znajduje się w Powiatowym Centrum Kształcenia Ustawicznego.