Edukacja

Rewizyta turecka w SP 16

Od 13 do 19 czerwca Szkoła Podstawowa nr 16 w Wodzisławiu Śląskim gościła uczniów oraz nauczycieli z partnerskiej szkoły OHEP w Alanyi.

Gala Laureatów ZSP1

18 czerwca 2024 na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Pszowie odbyła się Gala Laureatów Szkolnych Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Wodzisławiu Śląskim.

Gala Wyjątkowych w ZSP3

We wtorek, 11 czerwca 2024 r., w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 3 zorganizowano coroczną Galę Wyjątkowych, która była świętem całej społeczności. W uroczystej oprawie w sali konferencyjnej wodzisławskiego dworca PKP doceniono utalentowanych uczniów oraz rodziców zasłużonych dla szkoły.

Jubileusz 60-lecia PP3

18 czerwca 2024 r. w murach Szkoły Podstawowej nr 1 im. Marii Curie-Skłodowskiej odbyła się Uroczystość 60-lecia Publicznego Przedszkola nr 3. Zaproszeni goście mieli przyjemność zobaczyć wystawiony przez wszystkich przedszkolaków spektakl muzyczno-teatralny pt. „Brzydkie kaczątko”.

Program e-learningowy dający wsparcie rodzicom i opiekunom

Miasto Wodzisław Śląski jest częścią innowacyjnego programu e-learningowego, który ma być wsparciem dla rodziców, opiekunów, czy kadry nauczycielskiej. Platforma EduLyke oferuje kompleksowy program szkoleń online, skierowany do różnych grup społecznych. Sprawdź, w jaki sposób możesz bezpłatnie skorzystać z warsztatów online.

Ruszyła rekrutacja na zajęcia w OPP nr 1

10 czerwca br. rozpoczęła się rekrutacja na zajęcia rozwijające zainteresowanie i uzdolnienia w Ognisku Pracy Pozaszkolnej nr 1 w Wodzisławiu Śląskim. Plastyka, malarstwo, mechatronika, stolarstwo czy krawiectwo, to tylko niektóre warsztaty organizowane przez Ognisko.