Aktualności

50. Dni Wodzisławia Śląskiego!

Już wiadomo! Tegoroczne, 50. Dni Wodzisławia Śląskiego będziemy świętować od 7 do 9 czerwca. Czekają nas trzy dni różnorodnej, radosnej, pełnej muzyki i tańca zabawy!

Warsztaty artystyczne pn. „Dziewczyny do igieł”

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na wiosenne warsztaty artystyczne „Dziewczyny do igieł”, które odbędą się w piątek, 22 marca o godz. 17:00. W spotkaniu, które poprowadzi Kornelia Machura, właścicielka firmy Lilu2Art, można wziąć udział bez względu na poziom umiejętności.

Festiwal Weselny w WCK

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na piątą edycję Festiwalu Weselnego, który odbędzie się w niedzielę, 10 marca br. w godzinach od 13:00 do 17:00. Imprezę poprowadzą: prezenterka, dziennikarka radiowa i telewizyjna Nina Nocoń oraz muzyk, konferansjer, prezenter radiowy Tomasz Ciba.

Zaplanuj z nami swoje ferie!

8 lutego w śląskich szkołach zabrzmią ostatnie dzwonki przed zimową przerwą od nauki. Przed uczniami dwa tygodnie odpoczynku. Na ten czas mamy dla Was wiele ciekawych propozycji. Sprawdźcie, co przygotowały na ferie Wodzisławskie Centrum Kultury, Muzeum, Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "CENTRUM".

Porady prawne dla ofiar przestępstw

Trwa tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem. Wodzisławianie mogą uzyskać bezpłatną poradę prawną specjalisty z każdej dziedziny. Komenda Powiatowa Policji w Wodzisławiu Śląskim zaprasza osoby zainteresowane na spotkania z dyżurującymi policjantami.

Ferie w ZSP3

W piątek 15-go lutego, uczniowie Zespołu - Szkolno Przedszkolnego nr 3 w Wodzisławiu Śl. po raz ostatni bawili się na zajęciach feryjnych.