Aktualności

Wodzisławski Jarmark Bożonarodzeniowy

Po raz kolejny świątecznych inspiracji dostarczy Wodzisławski Jarmark Bożonarodzeniowy, który na rynku trwać będzie do 22 grudnia. Otwarciu będzie towarzyszyło spotkanie z Mikołajem.

Stroiki świąteczne - nagrody na wigilii w niedzielę

Rozstrzygnięcie konkursu prezydenta miasta Mieczysława Kiecy na najpiękniejszy stroik świąteczny i wręczenie nagród ich autorom nastąpi już w niedzielę, 16 grudnia podczas wspólnej wigilii dla mieszkańców na Rynku.

Kabaret Młodych Panów z najnowszym programem w WCK

Nowe pomysły, nowe skecze, nowi bohaterowie i nowe żarty! A oprócz tego? Powrót znajomych twarzy i ich dalsze perypetie. Nie zabraknie też śląskich akcentów. To wszystko podczas występu Kabaretu Młodych Panów w Wodzisławskim Centrum Kultury. Najnowszy program pt. „To jest chore!” do zobaczenia 10 i 11 kwietnia 2019 roku o 17:30 i 20:30 w WCK.

Festiwal Moczki i Makówki

Już w najbliższą sobotę, tj. 15 grudnia na Rynku, w ramach Wodzisławskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego odbędzie się Festiwal Moczki i Makówki.

Finisaż wystawy Miłosza Nosiadka

14 grudnia o godz. 18.00 w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Wodzisławiu Śląskim odbędzie się uroczyste zakończenie wystawy pn. Akwarele Miłosza Nosiadka, którą można podziwiać w Galerii pod Fikusem od 15 listopada br.

Kiermasz świąteczny w ZSP nr 2

12 grudnia 2018 r. odbył się kolejny kiermasz bożonarodzeniowy, który na stałe wszedł do harmonogramu imprez środowiskowych organizowanych przez Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2.