Aktualności

Sukces Zosi Zdziebło w Pucharze Świata Ju-Jitsu

Zawodniczka Akademii Sportowej Top Team Zosia Zdziebło wywalczyła srebrny medal w kategorii U-15 - 63 kg podczas Pucharu Świata Ju-Jitsu Ne Waza w Atenach. Zosia jest podopieczną naszej wodzisławskiej mistrzyni Sandry Pniak.

Rozmawiali o bezpieczeństwie

Komenda Powiatowa Policji w Wodzisławiu Śląskim gości delegację policji holenderskiej w ramach projektu „Twoje bezpieczeństwo – nasza sprawa – praca w Holandii”. W ramach tego działania 24 września w Wodzisławskim Centrum Kultury odbyło się spotkanie z młodzieżą z ostatnich klas szkół średnich, z osobami poszukującymi pracy i ze studentami.

Biathlon dla każdego

Kolejna edycja zawodów biathlonowych pn. Biathlon dla każdego przed nami! Spotykamy się w sobotę, 13 października, w Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza".

Nowy nabór na kierownika w UM

Do 8 października zainteresowani pracą w Wydziale Finansów powinni dostarczyć do Biura Obsługi Klienta swoje dokumenty aplikacyjne. Tym razem miasto poszukuje osoby na stanowisko kierownika Referatu Budżetu.

Spotkanie z Thomasem Arnoldem

Razem z Miejską i Powiatową Biblioteką Publiczną w Wodzisławiu Śląskim zapraszamy na spotkanie z Thomasem Arnoldem, twórcą poczytnych thrillerów.

Porady prawne już 1 października

W najbliższy poniedziałek, 1 października 2018 roku, można będzie skorzystać z bezpłatnych porad prawnych w Wodzisławiu Śląskim w Galerii Towarzystwa Miłośników Ziemi Wodzisławskiej „Art Wladislavia”, zlokalizowanej na naszym rynku.