Aktualności

Magiczna noc w SP 15

Czy w szkole można miło spędzić czas bez nauki? Oczywiście, że tak! Przekonali się o tym uczniowie Szkoły Podstawowej nr 15 w Wodzisławiu Śląskim.

Warsztaty plastyczne w PP13

W maju i czerwcu br w Publicznym Przedszkolu nr 13 w Wodzisławiu Śląskim - Kokoszycach odbył się cykl warsztatów plastycznych.

Działki przy ul. Kolejowej na sprzedaż

Prezydent miasta Mieczysław Kieca ogłosił dwa przetargi na sprzedaż nieruchomości gruntowych przy ul. Kolejowej w Wodzisławiu Śląskim. Działki zlokalizowane są w pobliżu szlaku komunikacyjnego o znaczeniu krajowym, drogi prowadzącej do granicy państwa z Czechami (DK78).

II edycja konkursu "BIEG PO WIEDZĘ"

8 czerwca w Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza" odbyła się II edycja konkursu "BIEG PO WIEDZĘ" organizowanego przez Miejską Radę Uczniowską i Miasto Wodzisław Śląski.

Rodzinnie na festynie w PP2

W czwartkowe popołudnie 7 czerwca 2018 r. teren przed Publicznym Przedszkolem nr 2 w Wodzisławiu Śląskim tętnił życiem. Już po raz kolejny zorganizowano tutaj festyn rodzinny z mnóstwem atrakcji dla dzieci i ich rodziców.

Święto rodziny w ZSP 3

Dzień 6 czerwca w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 był niezwykle uroczysty. W tym dniu wszystkie mamusie i tatusiowie uczniów klas 1- 3 przyszli do szkoły podziwiać swoje pociechy oraz wspólnie świętować dzień rodziny.

20 – lecie Integracji w ZSP nr 7

6 czerwca Szkoła Podstawowa nr 5 świętowała Jubileusz 20 – lecia Integracji. Uroczystości poświęcone tej wspaniałej rocznicy odbyły się w Wodzisławskim Domu Kultury.