UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Urząd

Nowy nabór na podinspektora w UM

Do 26 marca zainteresowani pracą w Biurze Spraw Społecznych powinni dostarczyć do Biura Obsługi Klienta swoje dokumenty aplikacyjne. Tym razem miasto poszukuje osoby na stanowisko podinspektora.

Nowy nabór na referenta w USC

Do 12 marca zainteresowani pracą w Urzędzie Stanu Cywilnego powinni dostarczyć do Biura Obsługi Klienta swoje dokumenty aplikacyjne. Tym razem miasto poszukuje osoby na stanowisko referenta.

Elektroniczne dowody osobiste

Od 4 marca Polacy mogą składać wnioski o wydanie dowodów osobistych z warstwą elektroniczną. Wszystkie dowody osobiste, które zostaną wydane na podstawie wniosków złożonych od 4 marca 2019 r., będą już miały warstwę elektroniczną.

Przerwy w wydawaniu dowodów osobistych

Od 4 marca Polacy będą mogli składać wnioski o wydanie dowodów osobistych z warstwą elektroniczną. W związku z tym planowane są przerwy w wydawaniu dowodów osobistych.

Urząd Stanu Cywilnego nieczynny w sobotę

W związku z wdrażaniem przez Ministerstwo Cyfryzacji elektronicznych dowodów osobistych, w sobotę, 2 marca Urząd Stanu Cywilnego działający przy ul. Bogumińskiej 4b będzie nieczynny.

Nabór na dwa stanowiska w UM

Do 6 marca zainteresowani pracą w Wydziale Organizacyjnym powinni dostarczyć do Biura Obsługi Klienta swoje dokumenty aplikacyjne. Tym razem miasto poszukuje dwóch osób na stanowisko referenta.

Elektroniczne dowody osobiste

Od 4 marca Polacy będą mogli składać wnioski o wydanie dowodów osobistych z warstwą elektroniczną. Projekt wchodzi w ostatnią fazę realizacji. Wszystkie dowody osobiste, które zostaną wydane na podstawie wniosków złożonych od 4 marca 2019 r., będą już miały warstwę elektroniczną.