UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Urząd

Apel wodzisławskich rajców

Przedstawiamy apel Rady Miejskiej Wodzisławia Śląskiego o podjęcie działań związanych z przebiegiem linii Kolei Dużych Prędkości przez Subregion Zachodni oraz stanowisko wodzisławskich rajców w związku z funkcjonowaniem strefy Płatnego Parkowania i miejskich parkingów.

Od 1 czerwca zmiany w funkcjonowaniu Urzędu Miasta

Od poniedziałku, 1 czerwca br., Urząd Miasta Wodzisławia Śląskiego zmienia godziny pracy i zasady obsługi klientów. Z uwagi na zagrożenie zakażeniem koronawirusem, bezpośrednia obsługa klientów będzie odbywać się wedle ściśle określonych zasad.

Zostań partnerem programu "Rodzina 3+"

Prowadzicie działalność gospodarczą? Chcielibyście przystąpić do naszego programu i razem z nami wspierać wodzisławskie rodziny? "Rodzina 3+" to program, który daje rodzinom wielodzietnym wiele zniżek, nie tylko na terenie Wodzisławia Śląskiego. Aczkolwiek, skierowany jest on wyłącznie do rodzin zamieszkałych na terenie miasta Wodzisławia Śląskiego.

Zdalna sesja Rady Miejskiej już 6 maja

W środę, 6 maja odbędzie się kolejna sesja Rady Miejskiej Wodzisławia Śląskiego. Radni będą obradować zdalnie. Sesja rozpocznie się o godz. 16:00 i będzie transmitowana "na żywo" za pośrednictwem portalu YouTube.