Urząd

Stanowisko Rady Miejskiej ws. połączenia kolejowego

22 czerwca 2022 roku Rada Miejska Wodzisławia Śląskiego podjęła uchwałę w sprawie przyjęcia stanowiska w związku z planowaną odbudową połączenia kolejowego na trasie Wodzisław Śląski-Jastrzębie-Zdrój oraz obawami mieszkańców.

Jutro kolejna sesja Rady Miejskiej

6 lipca br. w Urzędzie Miasta (sala nr 202) oraz w trybie zdalnym odbędzie się kolejna sesja Rady Miejskiej Wodzisławia Śląskiego. Początek o godz. 8:30. Zapraszamy wszystkich do oglądania sesji za pośrednictwem serwisu "eSesja.tv".

Stanowisko Rady Miejskie ws. pomocy finansowej powiatowi

22 czerwca 2022 roku Rada Miejska Wodzisławia Śląskiego podjęła uchwałę w sprawie przyjęcia stanowiska w sprawie pomocy finansowej dla powiatu wodzisławskiego w związku z planowaną inwestycją „Przebudowa nawierzchni ulicy Grodzisko w Wodzisławiu Śląskim”.

Raport o stanie miasta za 2021 rok

Dziś, tj. 22 czerwca odbędzie się kolejna sesja Rady Miejskiej. W trakcie jej trwania będzie prezentowany Raport o stanie miasta Wodzisławia Śląskiego za rok 2021. Zachęcamy wszystkich Państwa do zapoznania się z tym ważnym dokumentem dla mieszkańców, który najpełniej obrazuje, jak miasto realizowało zadania własne w ubiegłym roku, jak wyglądało jego codzienne funkcjonowanie oraz jaka była i jest wizja jego rozwoju.

Dziś kolejna sesja Rady Miejskiej

Dziś, tj. 22 czerwca br. w Urzędzie Miasta (sala nr 202) oraz w trybie zdalnym odbędzie się kolejna sesja Rady Miejskiej Wodzisławia Śląskiego. Początek o godz. 11:00. Zapraszamy wszystkich do oglądania sesji za pośrednictwem serwisu "eSesja.tv".

22 czerwca kolejna sesja Rady Miejskiej

22 czerwca br. w Urzędzie Miasta (sala nr 202) oraz w trybie zdalnym odbędzie się kolejna sesja Rady Miejskiej Wodzisławia Śląskiego. Początek o godz. 11:00. Zapraszamy wszystkich do oglądania sesji za pośrednictwem serwisu "eSesja.tv".