Urząd

Jutro kolejna sesja Rady Miejskiej

Jutro tj. 29 listopada br. w sali nr 202 Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego odbędzie się kolejna, LXX sesja Rady Miejskiej Wodzisławia Śląskiego. Początek o godz. 11:00. Zapraszamy wszystkich do oglądania sesji za pośrednictwem serwisu "eSesja.tv".

29 listopada kolejna sesja Rady Miejskiej

29 listopada br. w sali nr 202 Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego odbędzie się kolejna, LXX sesja Rady Miejskiej Wodzisławia Śląskiego. Początek o godz. 11:00. Zapraszamy wszystkich do oglądania sesji za pośrednictwem serwisu "eSesja".

Szukasz pracy? Trwa nabór do Straży Miejskiej

Straż Miejska w Wodzisławiu Śląskim poszukuje pracowników na stanowiska dwóch aplikantów w Wydziale Straży Miejskiej w Urzędzie Miasta Wodzisławia Śląskiego. Na dokumenty aplikacyjne Biuro Obsługi Klienta Urzędu Miasta czeka do 4 grudnia br.

Pracuj w Wydziale Informatyki

Interesuje Cię praca w samorządzie? Chciałbyś pracować w wodzisławskim magistracie? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco, na któreś z tych pytań, to mamy dobrą wiadomość. Trwa nabór na stanowisko Młodszego Referenta w Wydziale Informatyki - Miejskim Centrum Przetwarzania Danych w Urzędzie Miasta Wodzisławia Śląskiego. Zainteresowani tą ofertą pracy powinni złożyć swoje dokumenty aplikacyjne do 30 listopada w Biurze Obsługi Klienta. Z jakimi obowiązkami będzie musiał zmierzyć się pracownik na tym stanowisku, jakie wymagania trzeba spełnić, aby pracować w tym Wydziale?

Pełnomocnik ds. bezpieczeństwa wybrany

W Urzędzie Miasta Wodzisławia Śląskiego zakończył się nabór na stanowisko głównego specjalisty – pełnomocnika ds. polityki organizacyjnej i bezpieczeństwa miasta. Od 15 listopada funkcję tę pełni Jarosław Gorzawski – doktor nauk społecznych w dyscyplinie nauki o bezpieczeństwie, do 2022 roku I zastępca komendanta powiatowego policji w Raciborzu.

Dziś sesja Rady Miejskiej

Dziś tj. 2 listopada br. w sali nr 202 Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego odbędzie się kolejna, LXIX sesja Rady Miejskiej Wodzisławia Śląskiego. Początek o godz. 18:30. Zapraszamy wszystkich do oglądania sesji za pośrednictwem serwisu "eSesja.tv".

Ważne informacje dot. 2 listopada

Na podstawie Zarządzenia Prezesa Rady Ministrów 2 listopada 2023 r. został wyznaczony dniem wolnym od pracy dla członków korpusu służby cywilnej z tytułu przypadającego na sobotę 11 listopada br. Narodowego Święta Niepodległości.