Urząd

23 lutego kolejna sesja Rady Miejskiej

23 lutego w Urzędzie Miasta (sala nr 202) oraz w trybie zdalnym odbędzie się kolejna sesja Rady Miejskiej Wodzisławia Śląskiego. Początek o godz. 9:00. Zapraszamy wszystkich do oglądania sesji za pośrednictwem serwisu "eSesja.tv".

Nabór na dwa stanowiska w Wydziale Informatyki

Do 22 lutego zainteresowani pracą w Wydziale Informatyki powinni dostarczyć do Biura Obsługi Klienta swoje dokumenty aplikacyjne. Tym razem miasto poszukuje osób na stanowisko młodszych referentów.

Nabór na trzy stanowiska w Straży Miejskiej

Straż Miejska w Wodzisławiu Śląskim poszukuje pracowników na stanowiska trzech aplikantów w Wydziale Straży Miejskiej w Urzędzie Miasta Wodzisławia Śląskiego. Na dokumenty aplikacyjne Biuro Obsługi Klienta Urzędu Miasta czeka do 22 lutego br.

Nowa Strategia rozwoju miasta

Rada Miejska przyjęła nową Strategię rozwoju miasta Wodzisławia Śląskiego do 2030 roku. Skonkretyzowanie wizji przyszłości i uporządkowanie własnych działań podporządkowanych rozwojowi miasta jest bardzo ważnym procesem z punktu widzenia przyszłych pokoleń.

Wizyta w UM wyłącznie po uprzednim umówieniu się

W związku ze stanem epidemii od 31 stycznia 2022 roku do odwołania wprowadzone zostały ograniczenia w funkcjonowaniu Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego. Bezpośrednia obsługa klientów odbywa się wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu spotkania z właściwym wydziałem lub biurem poprzez serwis e-rezerwacje.wodzislaw-slaski.pl lub telefonicznie.