Urząd

Trwają nabory do Wydziału Mienia i Nadzoru Właścicielskiego

Interesuje Cię praca w samorządzie? Chciałbyś pracować w wodzisławskim Urzędzie Miasta? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco, na któreś z tych pytań, to mamy dobrą wiadomość. Trwają nabory na dwa stanowiska podinspektora w Wydziale Mienia i Nadzoru Właścicielskiego. Zainteresowani tymi ofertami pracy powinni złożyć swoje dokumenty aplikacyjne do 6 listopada w Biurze Obsługi Klienta. Z jakimi obowiązkami będą musieli zmierzyć się pracownicy na tych stanowiskach, jakie wymagania trzeba spełnić, aby pracować w tym Wydziale?

25 października kolejna sesja Rady Miejskiej

W środę, 25 października br. w sali nr 202 Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego odbędzie się kolejna, LXVIII sesja Rady Miejskiej Wodzisławia Śląskiego. Początek o godz. 11:00. Zapraszamy wszystkich do oglądania sesji za pośrednictwem serwisu "eSesja.tv".

25 lat Powiatu Wodzisławskiego

25 lat temu, 5 czerwca 1998 roku uchwalona została ustawa o samorządzie powiatowym. Właśnie wtedy usamorządowione zostały wspólnoty powiatowe. Z tej okazji Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim w środę, 18 października podczas uroczystej sesji Rady Powiatu Wodzisławskiego zaprezentowało najnowszy film o powiecie wodzisławskim. Zapraszamy serdecznie na spacer po urokliwych zakątkach powiatu, po których oprowadza nas znany śląski kucharz - Remigiusz Rączka.

Pracuj w Wydziale Informatyki

Interesuje Cię praca w samorządzie? Chciałbyś pracować w wodzisławskim magistracie? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco, na któreś z tych pytań, to mamy dobrą wiadomość. Trwa nabór na stanowisko informatyka w Wydziale Informatyki - Miejskim Centrum Przetwarzania Danych Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego. Zainteresowani tą ofertą pracy powinni złożyć swoje dokumenty aplikacyjne do 25 października w Biurze Obsługi Klienta. Z jakimi obowiązkami będzie musiał zmierzyć się pracownik na tym stanowisku, jakie wymagania trzeba spełnić, aby pracować w tym Wydziale?

Dziś sesja Rady Miejskiej

Dziś tj. 5 października br. w sali nr 202 Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego odbędzie się kolejna, LXVII sesja Rady Miejskiej Wodzisławia Śląskiego. Początek o godz. 16:00. Zapraszamy wszystkich do oglądania sesji za pośrednictwem serwisu "eSesja.tv".

Tylko do jutra trwa nabór do Wydziału Finansów

Interesuje Cię praca w samorządzie? Chciałbyś pracować w wodzisławskim Urzędzie Miasta? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco, na któreś z tych pytań, to mamy dobrą wiadomość. Trwają nabory na stanowiska podinspektora i inspektora w Wydziale Finansów. Zainteresowani tymi ofertami pracy powinni złożyć swoje dokumenty aplikacyjne do jutra tj. 5 października w Biurze Obsługi Klienta. Z jakimi obowiązkami będzie musiał zmierzyć się pracownik na tych stanowiskach, jakie wymagania trzeba spełnić, aby pracować w Wydziale Finansów?

Szukasz pracy? Trwa nabór do Wydziału Finansów

Interesuje Cię praca w samorządzie? Chciałbyś pracować w wodzisławskim Urzędzie Miasta? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco, na któreś z tych pytań, to mamy dobrą wiadomość. Trwają nabory na stanowiska podinspektora i inspektora w Wydziale Finansów. Zainteresowani tymi ofertami pracy powinni złożyć swoje dokumenty aplikacyjne do 5 października w Biurze Obsługi Klienta. Z jakimi obowiązkami będzie musiał zmierzyć się pracownik na tych stanowiskach, jakie wymagania trzeba spełnić, aby pracować w Wydziale Finansów?

W czwartek kolejna sesja Rady Miejskiej

28 września br. w sali nr 202 Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego odbędzie się kolejna, LXVI sesja Rady Miejskiej Wodzisławia Śląskiego. Początek o godz. 11:00. Zapraszamy wszystkich do oglądania sesji za pośrednictwem serwisu "eSesja.tv".