Urząd

28 września kolejna sesja Rady Miejskiej

28 września br. w Urzędzie Miasta (sala nr 202) odbędzie się kolejna sesja Rady Miejskiej Wodzisławia Śląskiego. Początek o godz. 11:00. Zapraszamy wszystkich do oglądania sesji za pośrednictwem serwisu "eSesja.tv".

Nabór na kierownika referatu w Wydziale Informatyki

Do 4 października br. zainteresowani pracą w Wydziale Informatyki - Miejskim Centrum Przetwarzania Danych powinni dostarczyć do Biura Obsługi Klienta swoje dokumenty aplikacyjne. Tym razem miasto poszukuje osoby na stanowisko kierownika referatu obsługi placówek oświatowych.

Nabór na inspektorów w Wydziale Informatyki

Do 4 października br. zainteresowani pracą w Wydziale Informatyki - Miejskim Centrum Przetwarzania Danych powinni dostarczyć do Biura Obsługi Klienta swoje dokumenty aplikacyjne. Tym razem miasto poszukuje osób na stanowisko inspektora.

Nabór na inspektora w Wydziale Architektury

Do 28 września br. zainteresowani pracą w Wydziale Architektury powinni dostarczyć do Biura Obsługi Klienta swoje dokumenty aplikacyjne. Tym razem miasto poszukuje osoby na stanowisko inspektora.

Nabór na trzy stanowiska w Straży Miejskiej

Straż Miejska w Wodzisławiu Śląskim poszukuje pracowników na stanowiska trzech aplikantów w Wydziale Straży Miejskiej w Urzędzie Miasta Wodzisławia Śląskiego. Na dokumenty aplikacyjne Biuro Obsługi Klienta Urzędu Miasta czeka do 26 września br.

Dziś kolejna sesja Rady Miejskiej

Dziś, tj. 31 sierpnia w Urzędzie Miasta (sala nr 202) odbędzie się kolejna, XLVIII sesja Rady Miejskiej Wodzisławia Śląskiego. Początek o godz. 11:00. Zapraszamy wszystkich do oglądania sesji za pośrednictwem serwisu "eSesja.tv".