Urząd

Pracuj w Wydziale Finansów

Interesuje Cię praca w samorządzie? Chciałbyś pracować w wodzisławskim Urzędzie Miasta? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco, na któreś z tych pytań, to mamy dobrą wiadomość. Trwają nabory na stanowiska podinspektora i inspektora w Wydziale Finansów. Zainteresowani tymi ofertami pracy powinni złożyć swoje dokumenty aplikacyjne do 5 października w Biurze Obsługi Klienta. Z jakimi obowiązkami będzie musiał zmierzyć się pracownik na tych stanowiskach, jakie wymagania trzeba spełnić, aby pracować w Wydziale Finansów?

Dziś kolejna sesja Rady Miejskiej

Dziś tj. 7 września br. w sali nr 202 Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego odbędzie się kolejna, LXV sesja Rady Miejskiej Wodzisławia Śląskiego. Początek o godz. 15:30. Zapraszamy wszystkich do oglądania sesji za pośrednictwem serwisu "eSesja.tv".

Pracuj w MOSiR "CENTRUM"

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "CENTRUM" poszukuje pracownika na stanowisko konserwatora. Zainteresowani pracą w miejskiej jednostce proszeni są o przesłanie CV na adres e-mailowy: kancelaria@mosir.wodzislaw-slaski.pl.

Dziś kolejna sesja Rady Miejskiej

Dziś tj. 30 sierpnia br. w sali nr 202 Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego odbędzie się kolejna, LXIV sesja Rady Miejskiej Wodzisławia Śląskiego. Początek o godz. 11:00. Zapraszamy wszystkich do oglądania sesji za pośrednictwem serwisu "eSesja.tv".

Pracuj w Straży Miejskiej

Straż Miejska w Wodzisławiu Śląskim poszukuje pracowników na stanowiska dwóch aplikantów w Wydziale Straży Miejskiej w Urzędzie Miasta Wodzisławia Śląskiego. Na dokumenty aplikacyjne Biuro Obsługi Klienta Urzędu Miasta czeka do 7 września br.

Pracuj w Wydziale Ochrony Środowiska

Do 31 lipca br. zainteresowani pracą w Wydziale Ochrony Środowiska powinni dostarczyć do Biura Obsługi Klienta swoje dokumenty aplikacyjne. Tym razem miasto poszukuje osoby na stanowisko podinspektora.