Aktualności

Są jeszcze bilety na stand-up Grzegorza Dolniaka

Już 15 maja na wodzisławskiej scenie wystąpi jeden z najbardziej ekspresyjnych komików w Polsce - Grzegorz Dolniak. Ten popularny artysta, stand-uper pojawi się ze swoim nowym programem „Mogło być gorzej”.

Dziś pierwsza sesja Rady Miejskiej nowej kadencji

Pierwsza sesja nowo wybranej Rady Miejskiej Wodzisławia Śląskiego kadencji 2024–2029 odbędzie się dziś, czyli 7 maja w sali obrad wodzisławskiego magistratu. Sesja rozpocznie się o godzinie 11:00. Zapraszamy wszystkich do oglądania za pośrednictwem serwisu "eSesja.tv".

IMGW ostrzega przed burzami

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy w Krakowie ostrzega przed burzami, które wystąpić mogą w powiecie wodzisławskim od 6 maja od godziny 15:00 do 7 maja do godziny 1:00.

Kobieto, weź udział w biegu/marszu "Zawsze PierWsi"

12 maja br. na terenie Ośrodka Rekreacyjnego "Balaton" odbędzie się wyjątkowe, sportowe wydarzenie. Mowa o "Biegu Kobiet - Zawsze PierWsi", którego celem jest wspieranie, promowanie badań profilaktycznych wśród pań. Rocznie bierze w nim udział tysiące Polek, budując w ten sposób relacje społeczne z innymi kobietami, motywując się wzajemnie do zdrowej aktywności, jak i zadbanie o zdrową profilaktykę przeciwnowotworową.