Edukacja

Poznaj kolejnych prelegentów konferencji WNET

Konferencja WNET - Zacznijmy od edukacji! odbędzie się 1-2 marca 2024 w Wodzisławiu Śląskim. Tematem konferencji jest "Edukacja jako przestrzeń zmian". Trwa rejestracja na to wydarzenie. Kto wystąpi w roli prelegentów? Poznaj sylwetki kolejnych ekspertów.

Nauczycielu, weź udział w konferencji WNET

Konferencja WNET - Zacznijmy od edukacji! odbędzie się 1-2 marca 2024 w Wodzisławiu Śląskim. Tematem konferencji jest "Edukacja jako przestrzeń zmian". Trwa rejestracja na to wydarzenie. Kto wystąpi w roli prelegentów? Poznaj sylwetki ekspertów.

"Szkoła dla rodziców". Trwają zapisy na zajęcia

W Wodzisławskiej Placówce Wsparcia Dziennego „Dziupla” od 12 lat organizowane są warsztaty dla rodziców, podczas których opiekunowie mogą dzielić się doświadczeniami, czy doskonalić umiejętności rodzicielskie. Ilu rodziców w ubiegłym roku wzięło udział w zajęciach? Jak zapisać się do „Szkoły dla rodziców”? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdują się poniżej.

W marcu ruszy rekrutacja do przedszkoli

W poniedziałek, 11 marca o godz. 8:00 ruszy elektroniczna rekrutacja do wodzisławskich publicznych przedszkoli. Potrwa ona do środy, 27 marca, do godz. 15:00. Nabór będzie realizowany przy pomocy systemu elektronicznego.