Edukacja

Tydzień Życzliwości w SP10

W Szkole Podstawowej nr 10 minione dni ogłoszone zostały Tygodniem Życzliwości. Kształcenie umiejętności okazywania drugiemu człowiekowi dobra, szacunku i uznania jest procesem ciągłym, który wzmacniany, daje pozytywne rezultaty. Bycie życzliwym zapewne w obecnym świecie jest świadomą decyzją.

Tydzień Edukacji Globalnej w ZSP4

„Obudźmy się! To ostatni dzwonek dla klimatu”! Tak brzmiało hasło przewodnie tegorocznego Tygodnia Edukacji Globalnej obchodzonego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w dniach od 18.11.2019-24.11.2019.

Międzynarodowy Dzień Praw dziecka w ZSP 7

20 listopada w ZSP nr 7 obchodzono Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka. W tym dniu wszyscy uczniowie z klas I - V wzięli udział w przygotowanym apelu. Uczniowie przypomnieli sobie najważniejsze informacje dotyczące Praw Dziecka oraz Konwencji o Prawach Dziecka.

,,Razem weselej" - spotkanie integracyjne w PP16

20 listopada w Publicznym Przedszkolu nr 16 odbyło się niezwykle sympatyczne spotkanie z uczniami i wychowawcami z Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych z Wodzisławia Śl. Grupa Biedronek i Słoneczek miała okazję do nawiązania nowych przyjaźni - tym razem z dziećmi nieco starszymi, dotkniętymi problemami niepełnosprawności.