Edukacja

Ferie w SP 2

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w pierwszym tygodniu ferii brali udział w zimowisku organizowanym przez szkołę. Każdego dnia mieli okazję odwiedzić inne miejsce. Każdy mógł znaleźć atrakcję dla siebie.

Metoda projektu – sposób na dobrą zabawę w PP18

W drugim tygodniu ferii zimowych dla 4-5-6 latków uczęszczających do Publicznego Przedszkola nr 18 w Wodzisławiu Śląskim, przygotowano ciekawe propozycje aktywności zachęcające dzieci do podejmowania twórczej aktywności.

Ferie w ZSP7

W dniach 18 – 22.02.2019 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 7 odbyły się ferie dla uczniów, pt. „My się w zimę nie nudzimy”. Projekt został sfinansowany przez Urząd Miasta Wodzisławia Śląskiego.

W „Jedynce” jak na Olimpie

Omawianie mitów w szkole podstawowej stało się doskonałą okazją, by zrobić to w niebanalny sposób. Tak właśnie było na lekcji języka polskiego w klasie V b w Szkole Podstawowej nr 1.

Ferie w ZS1

W pierwszym tygodniu wypoczynku zakończyły się w Zespole Szkół nr 1 ferie w ramach projektu: "Ferie na wesoło"

Ferie w ZSP3

W piątek 15-go lutego, uczniowie Zespołu - Szkolno Przedszkolnego nr 3 w Wodzisławiu Śl. po raz ostatni bawili się na zajęciach feryjnych.

Bal karnawałowy w PP16

7 lutego w Publicznym Przedszkolu nr 16 od samego rana słychać było dziecięce przeboje i radosne śmiechy dzieci przebranych w najróżniejsze stroje, a w salach królowały serpentyny, balony i kule disco.

Dzień Bezpiecznego Internetu w PP6

Dzień bezpiecznego Internetu obchodzony jest z inicjatywy komisji Europejskiej od 2014 roku. Jej głównym celem jest propagowanie odpowiedzialnego korzystania z zasobów dostępnych w sieci, dbanie o cyfrowe bezpieczeństwo, unikanie potencjalnych zagrożeń wynikających z korzystania z Internetu.