Urząd

22 grudnia kolejna sesja Rady Miejskiej

22 grudnia w Urzędzie Miasta (sala nr 202) oraz w trybie zdalnym odbędzie się kolejna sesja Rady Miejskiej Wodzisławia Śląskiego. Początek o godz. 9:00. Zapraszamy wszystkich do oglądania sesji za pośrednictwem serwisu "eSesja.tv".

Stroiki świąteczne - nagrody w niedzielę

Rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszy stroik świąteczny i wręczenie nagród ich autorom nastąpi już w niedzielę, 19 grudnia o godzinie 15:00 w strefie jarmarkowej na Rynku.

Konkurs na stroik świąteczny. Zgłoszenia do dziś

Wszyscy kochamy święta i ich niezwykłą atmosferę. Po raz kolejny przygotowując się do tego wyjątkowego czasu w roku, prezydent Mieczysław Kieca zaprasza do udziału w konkursie na najpiękniejszy stroik świąteczny. Zgłoszenia przyjmowane są do 13 grudnia br. (do godz. 15:00).

Weź udział w konkursie na stroik świąteczny

Wszyscy kochamy święta i ich niezwykłą atmosferę. Po raz kolejny przygotowując się do tego wyjątkowego czasu w roku, prezydent Mieczysław Kieca zaprasza do udziału w konkursie na najpiękniejszy stroik świąteczny.

Elektronicznie zarezerwuj wizytę w Urzędzie Miasta

W czasie trwającej pandemii pracownicy Urzędu Miasta w Wodzisławiu Śląskim cały czas pracują i dbają o to, by wszystkie funkcje miasta były zapewnione. W trosce o bezpieczeństwo swoich klientów UM udostępnił serwis e-rezerwacje.wodzislaw-slaski.pl, w którym możecie umówić się na wizytę w ratuszu w konkretny dzień i na konkretną godzinę.