Aktualności

Spektakl taneczny „Dziecko Lasu”

Każdy człowiek jest indywidualną, różniącą się od innych jednostką. Mamy inny wygląd, zainteresowania, inne spojrzenie na świat. Inne nie znaczy jednak gorsze. I takie przesłanie będą chcieli przekazać publiczności najmłodsi tancerze Teatru Tańca Memento z Wodzisławskiego Centrum Kultury.

USC nieczynny 28 września br.

W związku z przeniesieniem Urzędu Stanu Cywilnego do Urzędu Miasta, 28 września br. Urząd Stanu Cywilnego będzie nieczynny. Tego dnia będzie możliwa tylko rejestracja zgonów, która potrwa do godz. 10:00.

„Pchli targ” w Szkole Podstawowej nr 10

W czwartek 20 września na korytarzach budynku Szkoły Podstawowej nr 10 pojawiło się mnóstwo zabawek, gier planszowych, książek i wszelkiego rodzaju gadżetów. Uczniowie pod opieką nauczyciela biologii, pani Zuzanny Konsek zorganizowali „Pchli targ”. To już III edycja.

Moja niepodległa....w ZSP3

Już od początku roku szkolnego uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 wzięli się mocno do pracy. Przygotowali piękne prace plastyczne w ramach konkursu plastycznego „Pocztówka na sto lat- moja niepodległa” organizowanego przez Urząd Wojewódzki w Katowicach.

Wodzisławskie Oświatowe Centrum Nauki i Techniki

Pracownia mechatroniki, chemiczno-fizyczna, ceramiczna, gastronomiczna, krawiecka i stolarska oraz sale fotograficzno-malarska i sensoryczna składają się na nowoczesne, dobrze wyposażone Wodzisławskie Oświatowe Centrum Nauki i Techniki, które mieści się w budynku wygaszanego Gimnazjum nr 2.