Aktualności

Rusza kurs tańca w WCK

Jeśli jesteś fanem popularnych programów tanecznych i od dawna marzysz, aby nauczyć się tańczyć ta propozycja jest dla Ciebie. W środę, 31 stycznia rusza kolejny sezon kursu tańca towarzyskiego w Wodzisławskim Centrum Kultury.

Zostań partnerem programu "Rodzina 3+"

Prowadzicie działalność gospodarczą? Chcielibyście przystąpić do naszego programu i razem z nami wspierać wodzisławskie rodziny? "Rodzina 3+" to program, który daje rodzinom wielodzietnym wiele zniżek, nie tylko na terenie Wodzisławia Śląskiego. Aczkolwiek, skierowany jest on wyłącznie do rodzin zamieszkałych na terenie miasta Wodzisławia Śląskiego.

Klub Zdrowego Przedszkolaka w PP16

W dniach 8-12 stycznia Publiczne Przedszkole nr 16 przystąpiło do programu „Klub Zdrowego Przedszkolaka”, realizowanego we współpracy ze Śląską Państwową Wojewódzką Inspekcją Sanitarną. Głównym celem tego projektu jest wspieranie prawidłowego rozwoju dzieci poprzez propagowanie zdrowego stylu życia.

Kto lubi zimę?

Taką rozmowę odbyły dzieci z grupy ,,Rybek" Publicznego Przedszkola nr 6 podczas zajęć metodą TRP.

Czyja wyobraźnia zaczaruje jury?

11 stycznia 2018 r. w ZSP nr 7,w budynku przy ul.26 Marca 66 odbyła się kolejna edycja Rejonowego Konkursu Polonistycznego „Wyobraźnia ważniejsza od wiedzy”.

Przyłącz się do Wodzisławskiej Karty Seniora

Prowadzisz działalność gospodarczą? Chciałbyś przystąpić do naszego programu i razem z nami wspierać wodzisławskich seniorów? Wodzisławska Karta Seniora to program, który daje osobom po 60. roku życia wiele zniżek, nie tylko na terenie Wodzisławia Śląskiego. Aczkolwiek, skierowany jest on wyłącznie do wodzisławskich seniorów.