Aktualności

Kokoszycka kuźnia talentów

21 września br. 5,6 latki z Zespołu Szkolno Przedszkolnego nr 6 w Wodzisławiu Śląskim - Kokoszycach wzięły udział w projekcie " Kokoszycka kuźnia talentów".

Bajkowy Dzień Przedszkolaka w PP 16

20 września to święto wszystkich przedszkolaków. Z tej okazji w naszym przedszkolu dla wszystkich dzieci zorganizowane zostały wspólne zabawy, tańce, konkursy i gry.

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka w PP 18

20 września to niezapomniany dzień dla wszystkich przedszkolaków. To właśnie w tym dniu obchodzą one swoje święto! W związku z tym, w przedszkolu, odbyła się huczna zabawa, którą poprowadziła jedyna w swoim rodzaju wodzirejka!

Płacąc za parking, skorzystaj z wygodnej aplikacji

Brak drobnych, niedziałający parkomat, słabo widoczny druk na bilecie parkingowym. Przekroczony lub opłacony na zapas czas parkowania. Na pewno każdy kierowca parkujący w Strefie Płatnego Parkowania zna te problemy. Jest na to rozwiązanie.

Nowe wnętrza Wodzisławskiego Oświatowego Centrum Nauki i Techniki

Pracownia mechatroniki, chemiczno-fizyczna, ceramiczna, gastronomiczna, krawiecka i stolarska oraz sale fotograficzno-malarska i sensoryczna składają się na nowoczesne, dobrze wyposażone Wodzisławskie Oświatowe Centrum Nauki i Techniki, które mieści się w budynku wygaszanego Gimnazjum nr 2.

Wesoły Dzień Przedszkolaka w PP2

W czwartek 20 września 2018 r. w Publicznym Przedszkolu nr 2 w Wodzisławiu Śląskim, miało miejsce bardzo ważne wydarzenie. Tego dnia obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.

Przyłącz się do Wodzisławskiej Karty Seniora

Prowadzisz działalność gospodarczą? Chciałbyś przystąpić do naszego programu i razem z nami wspierać wodzisławskich seniorów? Wodzisławska Karta Seniora to program, który daje osobom po 60. roku życia wiele zniżek, nie tylko na terenie Wodzisławia Śląskiego. Aczkolwiek, skierowany jest on wyłącznie do wodzisławskich seniorów.