Aktualności

Turniej Sportowy klas I w SP5

12 czerwca w Szkole Podstawowej nr 5 odbył się Turniej Sportowy klas I. Cele turnieju to m.in. nauka zdrowej rywalizacji, przestrzeganie zasad bezpieczeństwa, godzenie się z ewentualną porażką i radość z wygranej.

Uczniowie z SP 5 na wycieczce w ZOO

11 czerwca uczniowie klasy III b i III d Szkoły Podstawowej nr 5 pojechali na wycieczkę do ZOO w Ostrawie, której celem było wzbogacenie wiadomości na temat dzikich zwierząt żyjących w różnych rejonach świata.

Seniorzy w centrum uwagi

W najbliższy piątek, 15 czerwca, w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w godz.: 9.30 – 12.30 odbędzie się konferencja realizowana w ramach projektu socjalnego pt. „Niewidzialni – profilaktyka przemocy ekonomicznej wobec osób starszych”.

2. Czwartek Social Media w Wodzisławiu Śląskim

Czy istnieją skuteczne formy walki z komercyjnym hejtem w sieci? Na to pytanie postara się odpowiedzieć Michał Fedorowicz, specjalizujący się w ochronie wizerunku w internecie z Agencji „Apostołowie Opinii”. Zapraszamy do udziału w drugim już czwartkowym spotkaniu przedsiębiorców, miłośników i praktyków mediów społecznościowych w Wodzisławiu Śląskim. Spotkanie odbędzie się 14 czerwca w Pubie Pilsner. Zaczynamy o 18:00.

Podejmij sportowe wyzwanie

Lubisz biegać? Zapisz się na IV Nocny Bieg z Gwiazdami, który odbędzie się w Rodzinnym Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza”.