Aktualności

Wymiana urządzeń grzewczych - są listy zakwalifikowanych

Zgodnie z Regulaminem naboru wniosków i realizacji projektu „Gminy z dobrą energią” wymiana urządzeń grzewczych w budynkach mieszkalnych na terenie Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego poniżej przedstawiamy listy rankingowe osób zakwalifikowanych do udziału w projekcie.

Udowodnią, że „Kobiety mają Moc”

Zrobienie czegoś dla siebie, odrobina zdrowego egoizmu summa summarum może wyjść na dobre. O tym przekonają się uczestniczki projektu, realizowanego w ramach dofinansowania z Funduszu Inicjatyw Społecznych.

Dzień Baniek Mydlanych

Chcesz spędzić sobotnie popołudnie inaczej niż zwykle? MOSiR "CENTRUM" zaprasza do Rodzinnego Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza” w sobotę, 16 czerwca, gdzie w godzinach 12:00-17:00 odbędzie się Dzień Baniek Mydlanych.

Sprawdź, czy jesteś w rejestrze wyborców

Przeprowadzaliście się lub wyjeżdżaliście z Polski? Wyjechaliście ze swoich miejscowości na studia lub do pracy? Zmienialiście adresy zamieszkania albo zameldowania? Upewnijcie się, że jesteście wpisani do rejestru wyborców tam, gdzie teraz mieszkacie.

Wodzisław Śląski kulturalnie zdiagnozowany

Wodzisławskie Centrum Kultury opracowało raport z diagnozy lokalnej przeprowadzonej w ramach projektu „Inicjatywy lokalne w Wodzisławiu Śląskim, realizowanego w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2018 dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury.

Zbliża się III Gala Judo Kids

Pokaźna grupa młodych zawodników Akademii Sportowej Top Team 14 czerwca o godzinie 17:30 zaprezentuje się w Wodzisławskim Centrum Kultury.