Aktualności

Porady prawne już 1 października

W najbliższy poniedziałek, 1 października 2018 roku, można będzie skorzystać z bezpłatnych porad prawnych w Wodzisławiu Śląskim w Galerii Towarzystwa Miłośników Ziemi Wodzisławskiej „Art Wladislavia”, zlokalizowanej na naszym rynku.

Radlin II z kulturalną inicjatywą

W wodzisławskiej dzielnicy Radlin II od września rozpoczęła się realizacja dwóch oddolnych inicjatyw, wyłonionych w konkursie w ramach projektu „Inicjatywy lokalne w Wodzisławiu Śląskim”, na który Wodzisławskie Centrum Kultury otrzymało dofinansowanie ze środków Narodowego Centrum Kultury z Programu Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2018.

Wrzesień w Inkubatorze Przedsiębiorczości

Początek roku szkolnego to dobry moment, żeby otworzyć firmę. Najlepiej zrobić to oczywiście z Wodzisławskim Inkubatorem Przedsiębiorczości. By dowiedzieć się więcej, warto skorzystać z porad i szkoleń.

Nowy nabór na podinspektora w UM

Do 4 października zainteresowani pracą w Wydziale Mienia i Nadzoru Właścicielskiego powinni dostarczyć do Biura Obsługi Klienta swoje dokumenty aplikacyjne. Tym razem miasto poszukuje osoby na stanowisko podinspektora.

Dzień Kasztana w PP 1

Jesień to piękne kolorowe liście, czerwona jarzębina oraz żołędzie i kasztany, których znalezienie wywołuje uśmiech na twarzy każdego dziecka. 19 września 2018 wiele radości podarowali przedszkolakom z PP 1 Państwo Dominika i Grzegorz Jordan, którzy zorganizowali wspaniały „Dzień Kasztana".