Urząd

Wypowiedz się na temat reklam i obiektów małej architektury

W poniedziałek, 4 czerwca odbędzie się wysłuchanie publiczne dotyczące projektu uchwały Rady Miejskiej. Podczas spotkania w Urzędzie Miasta wodzisławianie będą mogli wypowiedzieć się na temat m.in. reguł sytuowania tablic i urządzeń reklamowych w Wodzisławiu Śląskim.

RODO w Urzędzie Miasta

W związku ze zmianami w zakresie ochrony prywatności, chcielibyśmy przypomnieć cele i zasady, na jakich w Urzędzie Miasta przetwarzane są Wasze dane osobowe.

Za nami II Rodzinny Piknik w RPR

Mieszkańcy Wodzisławia Śląskiego po raz drugi tak licznie świętowali Dzień Samorządu Terytorialnego. 27 maja w Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza" odbył się II Rodzinny Piknik, którego gwiazdą był finalista programu MasterChef - Kanadyjczyk Charles Daigneault.

Nowy nabór do Wydziału Informatyki

Do 23 maja zainteresowani pracą w Wydziale Informatyki - Miejskim Centrum Przetwarzania Danych Urzędu Miasta powinni dostarczyć do Biura Obsługi Klienta swoje dokumenty aplikacyjne. Tym razem miasto poszukuje dwóch osób na stanowiska młodszych referentów.

II Rodzinny Piknik z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego

27 maja, na pamiątkę pierwszych demokratycznych wyborów samorządowych z 1990 r., obchodzimy w Polsce Dzień Samorządu Terytorialnego - święto całej naszej lokalnej społeczności. Z tej okazji prezydent miasta Mieczysław Kieca zaprasza do udziału w Rodzinnym Pikniku. Główną atrakcją imprezy na "Trzech Wzgórzach" będzie pokaz gwiazdy programu MasterChef Charlesa Daigneaulta.

Rekrutacja w Wydziale Informatyki

Wydział Informatyki - Miejskie Centrum Przetwarzania Danych Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego poszukuje pracownika na stanowisko inspektora. Na dokumenty aplikacyjne Biuro Obsługi Klienta Urzędu Miasta czeka do 2 maja.

Praca w Wydziale Finansów UM

Do 26 kwietnia zainteresowani pracą w Urzędzie Miasta powinni dostarczyć do Biura Obsługi Klienta swoje dokumenty aplikacyjne. Tym razem trwają poszukiwania kandydata na stanowisko referenta w Wydziale Finansów.