Aktualności

W piątek gala Lidera Przedsiębiorczości. Oglądaj online

W piątek, 24 maja, odbędzie się tegoroczna gala Powiatowego Lidera Przedsiębiorczości, którą organizuje Cech Rzemieślników i Innych Przedsiębiorców w Wodzisławiu Śląskim. Podczas wydarzenia nagrodzeni zostaną przedsiębiorcy, którzy wykazali się zaangażowaniem, nieustannym rozwojem, prowadzeniem zdrowej konkurencji, aktywnym udziałem w życiu społecznym czy wprowadzeniem nowych technologii w swoich zakładach pracy. Która z wodzisławskich firm otrzyma statuetkę Lidera 2024? O tym przekonamy się już w piątek. Gala będzie transmitowana online na fanpage'u w portalu Facebook - @Cechmedia.pl. Start o godzinie 17:00.

Trening umiejętności społecznych co czwartek w MM

Jeśli masz trudności z inicjowaniem i prowadzeniem rozmowy, źle reagujesz na krytykę, przytłaczają Cię Twoje własne uczucia, nie potrafisz odmawiać - koniecznie wpadnij dziś, tj. 23 maja, do Młodego Miasta (Rynek 24). Monika Boruta poprowadzi trening umiejętności społecznych. Start o godzinie 15:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Gala Akrobreak w Wodzisławskim Centrum Kultury

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na szóstą Galę Akrobreak, 19 czerwca, w środę na godz. 18:30. Podczas imprezy zaprezentują się członkowie sekcji akrobatyki tanecznej pn. Akrobreak działającej w ramach Amatorskiego Ruchu Artystycznego w WCK.

Rozpoczęcie Lata w dzielnicy JTK

Rada Dzielnicy Jedłownik-Turzyczka-Karkoszka zaprasza na wielkie rozpoczęcie lata, które już 2 czerwca w godzinach 16:00-22:00 odbędzie się na terenie ośrodka rekreacyjno-sportowego Gosław Sport Center (ulica Cisowa 6). Sześciogodzinne wydarzenie zapewni ogrom pozytywnych wrażeń.

Droga Główna Południowa - przetarg na wykonanie PFU

Trwa drugie postępowanie na wykonanie Programu Funkcjonalno-Użytkowego, który do końca roku będzie gotową dokumentacją dla marszałka województwa śląskiego do rozpoczęcia budowy Drogi Głównej Południowej. Rozstrzygnięcie przetargu odbędzie się 6 czerwca br.