UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Inwestycje

Ulica Uśmiechu w remoncie

Prace budowlane na ulicy Uśmiechu opierają się na budowie odwodnienia kanalizacji deszczowej. Droga zostanie wyremontowana dzięki zdobytemu przez miasto dofinansowaniu w ramach Funduszu Dróg Samorządowych.

Jest wyrok! Czy coś ruszy?

Droga Główna Południowa opisywana była jako jedna z najważniejszych dla naszego regionu inwestycji. Jednak, mimo upływu kilku lat, wciąż nie powstał nawet projekt inwestycji. Dlaczego?

Lokale do wynajęcia

Masz pomysł na biznes i szukasz lokum dla swojej firmy? Domaro Spółka z o.o. w Wodzisławiu Śląskim zaoferowała do wynajęcia lokale, przy ulicach: Kubsza, Jana Pawła II, Styczyńskiego, Tysiąclecia, 26 Marca, Rynek.

#budujeMy windę w Bibliotece

W Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Wodzisławiu Śląski rozpoczęła się przebudowa części wejściowej do budynku. Już wkrótce powstanie tam winda dla osób niepełnosprawnych.

Lokale do wynajęcia

Masz pomysł na biznes i szukasz lokum dla swojej firmy? Domaro Spółka z o.o. w Wodzisławiu Śląskim zaoferowała do wynajęcia lokale, przy ulicach: Kubsza, 26 Marca, Tysiąclecia, Jana Pawła II oraz na Rynku.

Nieruchomości gruntowe przy ul. Mieszka na sprzedaż

Prezydent miasta Mieczysław Kieca ogłosił pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż niezabudowanych działek przy ul. Mieszka w Wodzisławiu Śląskim, o łącznej powierzchni ponad 3682 m kw. Nieruchomości gruntowe położone są w otoczeniu terenów usługowych, zabudowy mieszkaniowej, a także terenów zieleni.