UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Kultura

Gra terenowa z Muzeum. Weź udział

Muzeum w Wodzisławiu Śląskim zaprasza miłośników historii do wzięcia udziału w grze terenowej pn. „Kto, gdzie, kiedy. Śladami dawnych Wodzisławian”.

Poczuj bluesa na Rynku

1 sierpnia od godz. 18.00 na wodzisławskim rynku brzmieć będą dźwięki bluesa z lekką domieszką fusion oraz jazzu. Wszystko za sprawą zespołu Blueset, który zainauguruje cykl niedzielnych, sierpniowych koncertów na żywo, zatytułowanych „Brzmienie lata".

Za nami 18. edycja Najcieplejszego Miejsca na Ziemi

Wodzisław Śląski ponownie był Najcieplejszym Miejscem na Ziemi. Na 18. edycję Festiwalu Reggae ściągnęły rzesze wielbicieli jamajskich klimatów. Johny Rockers, Dubska, Grubson, Tabu, Sidney Polak zadbali o gorącą atmosferę na Stadionie Miejskim.

Już w sobotę Reggae Festiwal!

Przed nami najcieplejszy dzień w roku. To za sprawą wydarzenia, które od lat przyciąga tłumy do Wodzisławia Śląskiego. W tym roku nie może być inaczej. Przed nami 18. edycja „Najcieplejszego Miejsca Na Ziemi – Reggae Festiwalu". Widzimy się 24 lipca na stadionie miejskim przy ul. Bogumińskiej. Grubson, Tabu, Sidney Polak i inni zadbają o gorącą atmosferę. Całość poprowadzi Cheeba.

Wakacyjne atrakcje z WCK

Warsztaty plastyczno-teatralne, zabawy i animacje, niedzielne koncerty na rynku oraz projekcje filmowe - tak w skrócie prezentuje się program sierpniowych atrakcji przygotowany przez Wodzisławskie Centrum Kultury w ramach „Akcji lato".

NMNZ Reggae Festiwal już w sobotę!

24 lipca Wodzisław Śląski po raz kolejny stanie się Najcieplejszym Miejscem Na Ziemi. Osiemnasta edycja imprezy odbędzie się na stadionie miejskim przy ul. Bogumińskiej. Grubson, Tabu, Sidney Polak i inni zadbają o gorącą atmosferę. Dobra muzyka, zabawa i fantastyczna publiczność to znak rozpoznawczy tego wydarzenia.

Bilety na NMNZ również w kasie WCK

Nie tylko online, ale i stacjonarnie w kasie Wodzisławskiego Centrum Kultury można zakupić bilety na 18. edycję Najcieplejszego Miejsca na Ziemi. Wydarzenie odbędzie się w 24 lipca br.