UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Inwestycje

Remont ulicy Adama Asnyka

Jak poinformował Zarząd Dróg Miejskich w Wodzisławiu Śląskim od jutra, tj. 6 maja rozpoczną się roboty remontowe na ulicy Adama Asnyka.

Oświetlenie na Starowiejskiej i propozycje mieszkańców

W związku z projektowanym oświetleniem na ul. Starowiejskiej, na zlecenie Wydziału Inwestycji Miejskich opracowana została koncepcja rozmieszczenia słupów wraz z oprawami oświetleniowymi oraz montażem opraw oświetleniowych na słupach istniejących. Projekt przewiduje montaż oświetlenia LED, linię napowietrzną, a także linię kablową ziemną.

Remont na ulicy Daszyńskiego dobiega końca

Jak poinformował nas Zarząd Dróg Miejskich w Wodzisławiu Śląskim prace na ulicy Ignacego Daszyńskiego dobiegają końca. Wykonawca przystąpił do asfaltowania oraz wykonania robót wykończeniowych.

Kolejne remonty dróg w mieście

Przedstawiamy trwające w mieście inwestycje drogowe. Jak poinformował nas Zarząd Dróg Miejskich w Wodzisławiu Śląskim, obecnie trwają roboty drogowe na ulicach: Elizy Orzeszkowej, Bolesława Krupińskiego oraz na ulicy Osadniczej. Prace remontowe mogą spowodować utrudnienia w ruchu drogowym.

Inwestycje w mieście

Tegoroczna łagodna zima była dla prowadzonych inwestycji wielkim plusem. W tym roku dodatnie temperatury i brak śniegu umożliwiły prowadzenie robót w różnych punktach miasta. Przedstawiamy inwestycje budowlane Wodzisławia Śląskiego.