Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!

Konferencja „WNET - Zacznijmy od edukacji!” to ogólnopolskie spotkanie poświęcone nowoczesnej edukacji. Wydarzenie to gromadzi nauczycieli, dyrektorów szkół oraz ekspertów z różnych obszarów oświaty, którzy dzielą się wiedzą, doświadczeniem i inspiracjami dotyczącymi współczesnych wyzwań w edukacji.
Poprzednie edycje konferencji cieszyły się dużym zainteresowaniem i zgromadziły uczestników z całego kraju - nauczycieli, dyrektorów oraz uznane osobistości świata oświaty. Wodzisław Śląski stał się przestrzenią inspirujących spotkań i rozmów o wyzwaniach oraz przyszłości polskiej szkoły. Realizacja miejskiej Strategii Rozwoju Oświaty na lata 2022–2026 sprawia, że nasze miasto coraz wyraźniej zaznacza swoją obecność w ogólnopolskiej dyskusji o edukacji i otwiera się na nowe kierunki rozwoju.

