UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Sport

Alicja Wojs dwukrotną wicemistrzyni Polski

Sukcesem Alicji Wojs zakończyły się tegoroczne mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich i Błyskawicznych. Alicja, grając jako młodsza (2009 rocznik) z przeciwniczkami starszymi (rocznik 2008), stanęła dwukrotnie na podium, zdobywając tytuł wicemistrzyni Polski.

To była akcja - integracja

Akademia Sportowa Top Team prowadziła tydzień letnich wakacji dla dzieci. Poza zajmującymi atrakcjami dla najmłodszych, przyświecał jej cel integracyjny.

Wirtualne zawody pływackie dla dzieci i młodzieży

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "CENTRUM" zaprasza dzieci oraz młodzież ze szkół podstawowych do udziału w wirtualnych zawodach pływackich. Zawody będą odbywać się na Krytej Pływalni MANTA w dniach 10-14 sierpnia br. Sprawdźcie w artykule na czym dokładnie będzie polegać rywalizacja.

Stretching w poniedziałki na MANCIE

Na Krytą Pływalnię "MANTA" wracają zajęcia rozciągające - STRETCHING. 45-minutowe zajęcia będą się odbywać w poniedziałki o godzinie 18:00. Obowiązują zapisy.

Nabór roczników 2006-2010 do KS "Boxing Odra"

Klub Sportowy "Boxing Odra" Wodzisław Śląski rusza z nową grupą dla dzieci urodzonych w latach 2006-2010. Nabór odbędzie się 5 sierpnia br. o godz. 17:00 w siedzibie Klubu przy ul. Mieszka 10 (Szkoła Podstawowa nr 28).

Weź udział w I Wodzisławskim Duathlonie

Razem z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji "CENTRUM" zapraszamy do udziału w I Wodzisławskim Duathlonie. Wydarzenie odbędzie się 9 sierpnia br. w Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza". Zapraszamy do udziału miłośników biegania i jazdy na rowerze.

Miasto wspiera Odrę Wodzisław Śląski

Odra Wodzisław Śląski może liczyć na wsparcie miasta Wodzisławia Śląskiego. W Urzędzie Miasta podpisano umowę, zgodnie z którą do końca 2020 roku klub będzie promował swoimi działaniami nasze miasto.