Dziś ruszają kwietniowe komisje Rady Miejskiej
Dziś tj. 16 kwietnia ruszają kwietniowe posiedzenia komisji Rady Miejskiej Wodzisławia Śląskiego. Spotkania te obejmą dyskusje na temat ważnych dla miasta spraw, np. kwestii związanych z edukacją i kulturą, finansami, gospodarką komunalną i ochroną środowiska. Posiedzenia komisji, podobnie jak sesje, transmitowane są za pośrednictwem serwisu "eSesja.tv".
Posiedzenia komisji są jawne i dostępne dla wszystkich obywateli. Mieszkańcy mają prawo w nich uczestniczyć, a jeśli chcą zabrać głos, powinni zgłosić to telefonicznie (32 45 90 405/406) lub e-mailowo (biurorady@wodzislaw-slaski.pl) z odpowiednim wyprzedzeniem. Posiedzenia odbędą się w sali obrad Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego (sala 202, ul. Bogumińska 4) i będą transmitowane za pośrednictwem serwisu „eSesja.tv” [otwiera się w nowym oknie].
W tych dniach odbędą się poszczególne spotkania:
- 16 kwietnia, godz. 15:30 - Komisja Kultury, Sportu i Edukacji,
- 20 kwietnia, godz. 8:00 - Komisja Rewizyjna,
- 20 kwietnia, godz. 9:00 - Komisja Skarg, Wniosków i Petycji,
- 20 kwietnia, godz. 10:30 - Komisja Infrastruktury, Gospodarki Komunalnej i Ekologii,
- 21 kwietnia, godz. 8:00 - Komisja Prawa, Porządku Publicznego i Spraw Społecznych,
- 21 kwietnia, godz. 12:00 - Komisja Budżetu i Finansów Publicznych.
Sesja Rady Miejskiej odbędzie się 23 kwietnia o godz. 15:00.


