Logo Miasto Wodzisław Śląski

IGO już w tę sobotę w Wodzisławskim Centrum Kultury

Zdjęcie promujące trasę Igo pod nazwą "12"
fot. mat. pras. 


Po dwóch latach przerwy powrócił z nowym materiałem. Jeden z najbardziej charakterystycznych męskich głosów na polskiej scenie muzycznej - IGO - Igor Walaszek ponownie rusza ze swoją szczęśliwą „12” i to z nią zawita już w tę sobotę, 18 kwietnia do Wodzisławskiego Centrum Kultury. 

 

IGO swoją solową karierę rozpoczął singlem „Helena”, który przebojem wdarł się na listy przebojów w największych polskich rozgłośniach radiowych i był jednym z najczęściej słuchanych polskich utworów w 2022 roku. Jest muzykiem znanym z projektów takich jak Clock Machine, czy Bass Astral x Igo. Kilkukrotny członek orkiestry Męskiego Grania - po raz ostatni w 2023 roku, kiedy to wraz z Mrozem i Vito wylansował ich wspólny hit „Supermoce”.

Po dwóch latach od premiery debiutanckiego albumu artysta powrócił z drugą solową płytą pt. „12”, której premiera miała miejsce wiosną 2025. Podczas koncertu IGO poruszy emocje słuchaczy, a publiczność rozkołysze się w rytmie ”Wiatru” czy „Zostań”.

Koncert odbędzie się 18 kwietnia o 19:00. Bilety w cenie 199 zł dostępne w kasie WCK oraz online [otwiera się w nowym oknie]. Kasa WCK jest czynna na pół godziny przed seansami kinowymi oraz imprezami biletowanymi oraz w czwartki od 10:00 do 12:00. W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej. Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.

źródło: WCK

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności