Logo Miasto Wodzisław Śląski

Czerwcowe komisje Rady Miejskiej

Rada Miejska
fot. Biuro Komunikacji Społecznej

 

W czerwcu odbędą się kolejne posiedzenia komisji Rady Miejskiej Wodzisławia Śląskiego. Spotkania te obejmą dyskusje na temat ważnych dla miasta spraw, np. kwestii związanych z edukacją, finansami, gospodarką komunalną i ochroną środowiska. Posiedzenia komisji, podobnie jak sesje, transmitowane są za pośrednictwem serwisu "eSesja.tv".

 

Harmonogram majowych komisji

Posiedzenia komisji są jawne i dostępne dla wszystkich obywateli. Mieszkańcy mają prawo w nich uczestniczyć, a jeśli chcą zabrać głos, powinni zgłosić to telefonicznie lub e-mailowo z odpowiednim wyprzedzeniem. Posiedzenia odbędą się w sali obrad Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego (sala 202, ul. Bogumińska 4) i będą transmitowane za pośrednictwem serwisu „eSesja.tv”.


W tych dniach odbędą się poszczególne spotkania:

  • 16 czerwca, godz. 8:00 - Komisja Rewizyjna,
  • 16 czerwca, godz. 9:00 - Komisja Skarg, Wniosków i Petycji,
  • 16 czerwca, godz. 10:30 - Komisja Infrastruktury, Gospodarki Komunalnej i Ekologii,
  • 17 czerwca, godz. 8:00 - Komisja Prawa, Porządku Publicznego i Spraw Społecznych,
  • 17 czerwca, godz. 12:00 - Komisja Budżetu i Finansów Publicznych,
  • 17 czerwca, godz. 15:30 - Komisja Kultury, Sportu i Edukacji. 

Warto dodać, że w tym miesiącu sesję Rady Miejskiej zaplanowano na 18 czerwca, na godz. 13:00.

 

Tematyka komisji

W sekcji „Pliki do pobrania” można zapoznać się z Uchwałą nr XII/179/25 Rady Miejskiej Wodzisławia Śląskiego z dnia 27 marca 2025 r. w sprawie zatwierdzenia planów pracy komisji Rady Miejskiej Wodzisławia Śląskiego od kwietnia do grudnia 2025 r. Uchwała zawiera szczegółową listę tematów, które będą poruszane w poszczególnych miesiącach.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności