Zapoznaj się z raportem o stanie miasta za 2025 rok
Jak funkcjonował Wodzisław Śląski w 2025 roku? Jakie zadania realizowano, jakie inwestycje prowadzono i jak wyglądała codzienna działalność miasta? Odpowiedzi na te pytania znajdują się w Raporcie o stanie miasta w 2025 r. - dokumencie podsumowującym najważniejsze działania samorządu oraz funkcjonowanie miasta w minionym roku. Zachęcamy mieszkańców do zapoznania się z raportem.
- Dokument, który nie tylko podsumowuje podjęte działania, ale przede wszystkim pokazuje drogę, jaką wspólnie przeszliśmy jako wspólnota - tak Raport o stanie miasta w 2025 r. określił prezydent Wodzisławia Śląskiego Mieczysław Kieca. - Patrzę na ten rok z poczuciem odpowiedzialności, ale też z przekonaniem, że idziemy w dobrym kierunku. Bo siła Wodzisławia Śląskiego zawsze była i będzie w ludziach, którzy chcą tu razem działać i wspólnie budować jego przyszłość - dodał.
Zachęcam również Państwa do zaznajomienia się z Raportem o stanie miasta Wodzisławia Śląskiego za 2025 rok (do pobrania na dole strony).

