Logo Miasto Wodzisław Śląski

X Międzynarodowy Turniej Bokserski "Boxing Day" już 22 listopada

Bokserzy podczas walki na MTB "Boxing Odra"
fot. Dorota Piecha


W naszym mieście ponownie odbędzie się Międzynarodowy Turniej Bokserski "Boxing Odra" o Puchar Prezydenta Miasta Wodzisławia Śląskiego. Jubileuszowa, bo dziesiąta odsłona będzie miała miejsce 22 listopada br. w Wodzisławskim Centrum Kultury. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji jest maksyma "Per aspera ad astra", czyli „Przez trudy do gwiazd”. Turniej zgromadzi utalentowanych bokserów m.in. z Polski, Wielkiej Brytanii czy Czech. 

Sportowcy będą mieli okazję zmierzyć się w zaciętej rywalizacji, doskonalić swoje umiejętności oraz wymieniać doświadczenia z zawodnikami z innych krajów. Turniej będzie nie tylko wyzwaniem sportowym, ale także wyjątkową okazją do nawiązywania nowych przyjaźni i budowania międzynarodowych więzi. Nie zabraknie emocji i niezapomnianych wrażeń.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 22 listopada o godz. 16:00 w Wodzisławskim Centrum Kultury. 

Turniej „Boxing Day” zadebiutował w 2013 roku i od tamtej pory jest stałym punktem kalendarza wydarzeń w mieście. W zawodach udział brali zawodnicy zarówno z kraju, jak i i zagranicy m.in. z Wielkiej Brytanii, Ukrainy, Słowacji, Hiszpanii oraz Czech. 

Turniej odbywa się dzięki wsparciu finansowemu miasta Wodzisławia Śląskiego.

Grafika promująca MTB "Boxing Day"

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności