Logo Miasto Wodzisław Śląski

Weź udział w otwartym plenerze malarskim

Członkinie Wodzisławskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku podczas jednego z miejskich wydarzeń
fot. Dorota Piecha 


Stowarzyszenie Wodzisławskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku zaprasza mieszkańców Wodzisławia Śląskiego i okolic do udziału w otwartym plenerze malarskim pn. „Wiosenny park miejski zwany Zamkowym w Wodzisławiu Śląskim”, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 10 maja br. w malowniczym otoczeniu Parku Zamkowego.

Plener ma charakter otwarty i skierowany jest zarówno do twórców, jak i do miłośników sztuki. Jego głównym celem jest integracja lokalnego środowiska artystycznego oraz umożliwienie mieszkańcom kontaktu z sztuką w przestrzeni publicznej. To doskonała okazja do twórczego spędzenia czasu, wymiany doświadczeń i wspólnego odkrywania piękna wiosennego krajobrazu Wodzisławia Śląskiego.

Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu „WodziSeniorArt – z kulturą za Pan Brat! – II” dofinansowanego ze środków miasta Wodzisławia Śląskiego w ramach zadania publicznego "Organizowanie na terenie miasta wydarzeń kulturalnych, w szczególności: festiwali, koncertów, konkursów, spektakli, występów artystycznych".

Start wydarzenia zaplanowano na godz. 10:00.


Jak się zgłosić?

Aby wziąć udział w plenerze, należy wypełnić kartę zgłoszeniową, podpisać ją własnoręcznie, a następnie dostarczyć do siedziby Stowarzyszenia WUTW przy ul. Styczyńskiego 2 w Wodzisławiu Śląskim do 8 maja br. lub przesłać jej skan drogą mailową na adres: kontakt@wutw.pl.


Więcej informacji

Szczegóły dotyczące wydarzenia, regulamin oraz karta zgłoszeniowa dostępne są na stronie internetowej Stowarzyszenia WUTW [otwiera się w nowym oknie] oraz do pobrania poniżej. 

Pliki do pobrania:

Karta zgłoszeniowa
Format: pdf, 258.04 kB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności