Logo Miasto Wodzisław Śląski

W.A.R.T.O: Kolejne spotkanie w ramach nowego programu działań w dzielnicach

Ścieżki na terenie Ośrodka Rekreacyjnego Balaton
fot. Agnieszka Maciejewska


Centrum Aktywności Społecznej w Wodzisławiu Śląskim zaprasza mieszkańców dzielnicy Wilchwy, a także wszystkich chętnych, na kolejne spotkanie w ramach nowego cyklu spotkań W.A.R.T.O. - Wspólnota. Aktywność. Ruch. Twórczość. Otwartość, które odbędzie się 9 listopada o godz. 10:00 na terenie Ośrodka Rekreacyjnego "Balaton".

 

Drugie spotkanie w ramach nowego cyklu rozpocznie się 9 listopada o godz. 10:00 od spaceru nordic walking wokół wodzisławskiego "Balatonu". To doskonała okazja, by połączyć ruch z rozmową i sąsiedzką integracją oraz włączyć się w działania na rzecz lokalnej społeczności. Uczestnicy proszeni są o zabranie kijków do nordic walking oraz wygodnego obuwia. 

Nowy miejski cykl spotkań

Celem miejskiego programu W.A.R.T.O. jest aktywizacja społeczności lokalnej, integracja mieszkańców oraz wspólne działania na rzecz dzielnicy i miasta. Skrót W.A.R.T.O. oznacza Wspólnotę, Aktywność, Ruch, Twórczość i Otwartość. To cykl spotkań odbywających się w różnych dzielnicach Wodzisławia Śląskiego, łączących:

  • wykłady i warsztaty edukacyjne,
  • aktywności fizyczne dostosowane do różnych grup wiekowych,
  • rozmowy o lokalnych potrzebach i możliwościach rozwoju społeczności.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności