Logo Miasto Wodzisław Śląski

Tyty ponownie trafią do pierwszoklasistów

Pierwszoklasiści z tytami
fot. Biuro Komunikacji Społecznej

 

Rozpoczęcie roku szkolnego 2025/2026 zbliża się wielkimi krokami. Na początku września ponad 400 pierwszoklasistów rozpocznie swoją przygodę ze szkołą. Również w tym roku "Wodzisławskie Tyty Pierwszaka" powędrują właśnie do nich.

 

"Wodzisławska Tyta Pierwszaka" to akcja, którą magistrat realizuje od kilku lat. W tym roku rogi obfitości zostaną wypełnione słodyczami oraz akcesoriami, które świetnie sprawdzą się w codziennym użytkowaniu. Dodatkowo firmy Mieszko S.A. oraz Eko-Okna dorzuciły do tyty niespodzianki od siebie, wzbogacając jej zawartość. 

Akcja wodzisławskiego magistratu po raz kolejny pokazuje, że pierwszy dzień szkoły może być pełen radości i miłych niespodzianek dla najmłodszych.

 

grafikaGrafika

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności