Logo Miasto Wodzisław Śląski

Sprawdź, kiedy obradują komisje Rady Miejskiej w kwietniu

Radni RM
W kwietniu odbędą się kolejne posiedzenia komisji Rady Miejskiej Wodzisławia Śląskiego. Spotkania te obejmą dyskusje na temat ważnych dla miasta spraw, np. kwestii związanych z edukacją i kulturą, finansami, gospodarką komunalną i ochroną środowiska. Posiedzenia komisji, podobnie jak sesje, transmitowane są za pośrednictwem serwisu "eSesja.tv".


Posiedzenia komisji są jawne i dostępne dla wszystkich obywateli. Mieszkańcy mają prawo w nich uczestniczyć, a jeśli chcą zabrać głos, powinni zgłosić to telefonicznie (32 45 90 405/406) lub e-mailowo (biurorady@wodzislaw-slaski.pl) z odpowiednim wyprzedzeniem. Posiedzenia odbędą się w sali obrad Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego (sala 202, ul. Bogumińska 4) i będą transmitowane za pośrednictwem serwisu „eSesja.tv”.


W tych dniach odbędą się poszczególne spotkania:

  • 16 kwietnia, godz. 15:30 - Komisja Kultury, Sportu i Edukacji, 
  • 20 kwietnia, godz. 8:00 - Komisja Rewizyjna, 
  • 20 kwietnia, godz. 9:00 - Komisja Skarg, Wniosków i Petycji, 
  • 20 kwietnia, godz. 10:30 - Komisja Infrastruktury, Gospodarki Komunalnej i Ekologii, 
  • 21 kwietnia, godz. 8:00 - Komisja Prawa, Porządku Publicznego i Spraw Społecznych, 
  • 21 kwietnia, godz. 12:00 - Komisja Budżetu i Finansów Publicznych.


Sesja Rady Miejskiej odbędzie się 23 kwietnia o godz. 15:00.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności