Logo Miasto Wodzisław Śląski

Ruszają grudniowe komisje Rady Miejskiej

Radni podczas sesji Rady Miejskiej Wodzisławia Śląskiego
fot. UM


Dziś rozpoczynają się grudniowe posiedzenia komisji Rady Miejskiej Wodzisławia Śląskiego. Spotkania te obejmą dyskusje na temat ważnych dla miasta spraw, np. kwestii związanych z edukacją i kulturą, finansami, gospodarką komunalną i ochroną środowiska. Posiedzenia komisji, podobnie jak sesje, transmitowane są za pośrednictwem serwisu "eSesja.tv".

Posiedzenia komisji są jawne i dostępne dla wszystkich obywateli. Mieszkańcy mają prawo w nich uczestniczyć, a jeśli chcą zabrać głos, powinni zgłosić to telefonicznie (32 45 90 405/406) lub e-mailowo (biurorady@wodzislaw-slaski.pl) z odpowiednim wyprzedzeniem. Posiedzenia odbędą się w sali obrad Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego (sala 202, ul. Bogumińska 4) i będą transmitowane za pośrednictwem serwisu „eSesja.tv”.


W tych dniach odbędą się poszczególne spotkania:

  • 15 grudnia, godz. 8:00 - Komisja Rewizyjna,
  • 15 grudnia, godz. 9:00 - Komisja Skarg, Wniosków i Petycji,
  • 15 grudnia, godz. 10:30 - Komisja Infrastruktury, Gospodarki Komunalnej i Ekologii,
  • 15 grudnia, godz. 12:00 - Komisja Prawa, Porządku Publicznego i Spraw Społecznych,
  • 15 grudnia, godz. 15:30 - Komisja Kultury, Sportu i Edukacji,
  • 16 grudnia, godz. 12:00 - Komisja Budżetu i Finansów Publicznych. 


Warto dodać, że w tym miesiącu sesję Rady Miejskiej zaplanowano na 18 grudnia, na godz. 12:00.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności