Logo Miasto Wodzisław Śląski

Ponownie hojnie wsparliśmy WORiT

Wolontariusze z SP nr 1 w Wodzisławiu Śląskim
fot. fanpage Szkoły Podstawowej nr 2 w Wodzisławiu Śląskim

 

1 listopada, w uroczystość Wszystkich Świętych, Fundacja „Wspólnota Dobrej Woli” w Wodzisławiu Śląskim zorganizowała coroczną zbiórkę charytatywną na cmentarzach naszego miasta i powiatu. W akcję zaangażowali się uczniowie wodzisławskich szkół. Ile pieniędzy tym razem udało się zebrać?

 

Zbiórka charytatywna na cmentarzach w naszym mieście i powiecie, którą po raz dwudziesty dziewiąty zorganizowała Fundacja Wspólnota Dobrej Woli, zakończyła się sukcesem. Wolontariuszom udało się zebrać około 106 tysięcy złotych. Dla porównania, w ubiegłym roku było to 91,6 tysiąca złotych, czyli o około 14,4 tysiąca mniej niż teraz. Kwesta została przeprowadzona na rzecz podopiecznych korzystających ze świadczeń Wodzisławskiego Ośrodka Rehabilitacji i Terapii Dzieci i Młodzieży.

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności