Logo Miasto Wodzisław Śląski

Otwarcie miejskiego lodowiska już w ten piątek

Widok z przodu na nogi w łyżwach
fot. freepik

 

5 grudnia rozpoczynamy sezon na miejskim lodowisku. Pierwszy śnieg, który pojawił się za oknami, nadał miastu zimowy charakter i stworzył idealne warunki do inauguracji tegorocznego sezonu. Od tego roku lodowisko funkcjonuje w Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza", za zabudową kontenerową.


Otwarcie odbędzie się 5 grudnia o godz. 17:00. W programie przewidziano sportowe walki rycerskie, pokaz łyżwiarek figurowych, zagrodę alpak oraz gorące napoje. W dniu otwarcia wstęp na lodowisko będzie bezpłatny, natomiast wypożyczalnia sprzętu działać będzie zgodnie z obowiązującym cennikiem.

Pliki do pobrania:

Cennik - miejskie lodowisko
Format: pdf, 3.07 MB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności