Logo Miasto Wodzisław Śląski

Odwodnienie ul. Grodzisko. Oferty do 5 marca

Grafika informacyjna z "i" w kółku na granatowym tle


Do jutra tj. 5 marca do godz. 8:00  można składać oferty na wykonanie odwodnienia newralgicznego odcinka ul. Grodzisko. Celem zadanie jest odprowadzenie wód opadowych, co pozwoli ograniczyć powstawanie zastoin wody i podtopień po intensywnych opadach.


Zadanie obejmuje wykonanie odwodnienia newralgicznego odcinka ul. Grodzisko poprzez rozbudowę kanalizacji deszczowej o długości ok. 230 m oraz odtworzenie tej drogi po ułożeniu kanalizacji na całej szerokości jezdni i długości rurociągu.


Zakres robót do wykonania obejmuje:

  • roboty przygotowawcze i rozbiórkowe,
  • wykonanie podbudowy,
  • wykonanie nawierzchni,
  • wykonanie odwodnienia,
  • wykonanie elementów ulic,
  • roboty wykończeniowe,
  • wykonanie elementów BRD.


Ostatnia szansa, by wziąć udział w przetargu

Oferty na wykonanie odwodnienia newralgicznego odcinka ul. Grodzisko można składać do 5 marca do godz. 8:00. Szczegółowe informacje nt. przetargu można znaleźć na Platformie Marketplanet [otwiera się w nowym oknie]. 

 

 

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności