Miasteczko Namiotowe na Wilchwach. Wyjątkowa wakacyjna przygoda dla dzieci
Już w najbliższy weekend, 25–26 lipca, boisko przy ul. Jastrzębskiej na Wilchwach wypełni się namiotami. To pierwsze tego typu wydarzenie w dzielnicy, które będzie okazją do wspólnej zabawy, integracji i przeżycia niezapomnianej wakacyjnej przygody.
Do udziału zaproszone są dzieci z Wodzisławia Śląskiego w wieku od 10. do 15. lat. Organizatorzy przygotowali dla uczestników noc pełną atrakcji, podczas której nie zabraknie aktywności na świeżym powietrzu, wspólnych gier i dobrej zabawy.
W programie wydarzenia znalazły się m.in. ognisko, gry i zabawy integracyjne, a także dyskoteka pod gołym niebem. Będzie to również świetna okazja do poznania nowych osób i spędzenia czasu w wyjątkowej, wakacyjnej atmosferze.
Miasteczko Namiotowe zostanie rozbite się w sobotę, 25 lipca o godz. 16:00, natomiast zakończenie zaplanowano na niedzielę, 26 lipca o godz. 12:00. Uczestnicy mogą przyjechać z własnymi namiotami. Dla osób, które nie mają takiej możliwości, organizatorzy przygotowali 10 namiotów dostępnych po wcześniejszej rezerwacji. Zapisy i szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: +48 600 114 114 (Mariusz Blazy).
Wydarzenie organizuje Rada Dzielnicy Wilchwy ze środków budżetu miasta, przeznaczonych na Fundusz Aktywności Mieszkańca. To kolejna inicjatywa pokazująca, że pomysły mieszkańców mogą zamieniać się w ciekawe wydarzenia i wspólnie budować aktywną, lokalną społeczność.

