Logo Miasto Wodzisław Śląski

Koncert Pieśni Maryjnej już 17 maja

Chór Mieszany "Jadwiga" podczas koncertu w kościele WNMP w Wodzisławiu Śląskim
fot. Dorota Piecha


W sobotę, 17 maja o godz. 15:30 w parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Wodzisławiu Śląskim odbędzie się Koncert Pieśni Maryjnej z udziałem siedmiu chórów. Będzie to wyjątkowa okazja do wspólnego przeżywania piękna muzyki sakralnej w modlitewnej atmosferze. 


Wystąpią:

  • Chór Mieszany "Jadwiga" - Wodzisław Śląski - dyr. Donata Miłowska,
  • Chór Mieszany "Son Arte" - Radlin - dyr. Tymoteusz Kubica, 
  • Chór Męski "Echo" - Radlin - dyr. Tymoteusz Kubica, 
  • Chór Mieszany "Słowik n/Olzą" - Olza - dyr. Tymoteusz Kubica, 
  • Chór Mieszany im. Stanisława Moniuszki - Czyżowice - dyr. Barbara Grobelny, 
  • Chór Mieszany im. Adama Mickiewicza - Rybnik - dyr. Wacław Mickiewicz,
  • Chór Mieszany "Lutnia" - Lubomia - dyr. Kamil Klimek. 


Organizatorem koncertu jest Śląski Związek Chórów i Orkiestr. 

 
Plakat Koncertu Pieśni Maryjnej

 

 

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności