Logo Miasto Wodzisław Śląski

Edyta Mężyk z tytułem "Ambasadora Srebrnego Pokolenia Województwa Śląskiego 2025"

Seniorki pozują na niebieskim tle

Wodzisławianka, Edyta Mężyk została wyróżniona podczas gali w Katowicach tytułem "Ambasador Srebrnego Pokolenia Województwa Śląskiego 2025" w kategorii "Mistrz dla Młodych". Członkini Wodzisławskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz liderka Klubu Wolontariusza "Pomagamy" została doceniona za działalność społeczną i zaangażowanie na rzecz lokalnej społeczności.


To wyjątkowe wyróżnienie przyznano za działalność społeczną, zaangażowanie na rzecz integracji międzypokoleniowej oraz wsparcie kierowane do dzieci, młodzieży i osób potrzebujących. Edyta Mężyk, uhonorowana wcześniej tytułem Wolontariusza Ziemi Wodzisławskiej 2023, od lat aktywnie działa na rzecz lokalnej społeczności, angażując się również jako wolontariuszka w organizację miejskich wydarzeń i inicjatyw społecznych.

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności