UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Zmiany w funkcjonowaniu Urzędu

W związku ze stanem epidemii do odwołania wprowadzone zostały zmiany w funkcjonowaniu Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego. Bezpośrednia wizyta w ratuszu możliwa jest tylko po uprzednim umówieniu się z właściwym biurem lub wydziałem poprzez serwis e-rezerwacje.wodzislaw-slaski.pl lub telefonicznie.

Dokumenty należy składać drogą elektroniczną (ePUAP, SEKAP), za pośrednictwem poczty lub poprzez umieszczenie w urnie znajdującej się przed wejściem do budynku 4B Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego. Nadal zawieszona jest możliwość osobistego składania skarg i wniosków.

Bezpośrednia obsługa klientów jest możliwa wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu spotkania i tylko w sprawach, których załatwienie nie jest możliwe drogą elektroniczną bądź telefoniczną. Spotkanie z właściwym wydziałem lub biurem umówić można w serwisie e-rezerwacje.wodzislaw-slaski.pl [otwiera się w nowym oknie] lub telefonicznie (wykaz numerów telefonów - otwiera się w nowym oknie]. Wyjątek stanowi Urząd Stanu Cywilnego, gdzie osobiście będzie można zarejestrować jedynie akt zgonu.