UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Złote Gody w Urzędzie Stanu Cywilnego

Po raz kolejny w Urzędzie Stanu Cywilnego pary małżeńskie świętowały Złote Gody. Tym razem medal za długoletnie pożycie małżeńskie trafił do jubilatów z Wodzisławia Śląskiego i z Marklowic.

Małżonkowie ślubowali sobie pięćdziesiąt lat temu między innymi we Wrocławiu, Katowicach, Rydułtowach czy Wodzisławiu Śląskim. Ich jubileusz jest dowodem na to, że można wspólnie i szczęśliwie razem przeżyć pięćdziesiąt lat. Gratulacje z tej okazji parom składali: Mieczysław Kieca, prezydent miasta, Tadeusz Chrószcz, wójt Marklowic i Mirosława Meisel, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego.

W gronie wyróżnionych par z Wodzisławia Śląskiego znaleźli się: Urszula i Krystian Dziubowie, Klara i Józef Gamżowie, Jadwiga i Henryk Jankowscy, Lidia i Kazimierz Kubkowie, Irena i Robert Kubkowie, Gabriela i Zygmunt Kubicowie, Irena i Stanisław Kuniccy, Anna i Engelbert Matuszyńscy, Maria i Teofil Mroczkowie, Krystyna i Jerzy Pawlaszczykowie, Aniela i Rudolf Zbieszczykowie oraz Halina i Aleksander Żabiccy. Jubilaci z Marklowic to Edyta i Michał Musiolikowie.

 

źródło: Gazeta Wodzisławska