Zapraszamy na Oktoberfest Wodzisław Śląski 2018

Klimat rodem z Monachium, złociste trunki, oryginalne przysmaki i świetna zabawa – tak będzie podczas kolejnej, czwartej już edycji Oktoberfest w Wodzisławiu Śląskim. W tym roku impreza wzorowana na bawarskim święcie trwać będzie od 27 do 30 września.

Na wodzisławskim rynku pod wielkim namiotem bawić będziemy się przy bawarskiej muzyce na żywo. W tym roku zagrają m.in.: Kwaśnica Bavarian Show, Time, Bayer Rock, Jack Band, a w niedzielę zespoły specjalnie wybrane przez Radio Silesia. Nie zabraknie konkursów z nagrodami, oryginalnego piwa Oktoberfest specjalnie warzonego na Oktoberfest w Monachium, a także specjałów kuchni bawarskiej, np. golonki po bawarsku.

Wstęp na Oktoberfest Wodzisław Śląski jest wolny. Możliwa jest jednak wcześniejsza rezerwacja miejsc siedzących. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej wydarzenia oraz na facebooku.

Partnerami wydarzenia są: Miasto Wodzisław Śląski, Muzeum w Wodzisławiu Śląskim, Piwiarnia Warka Wodzisław Śląski, Paulaner, Brackie Pils, Spółdzielnia Mieszkaniowa „ROW”, Pol-Eko, Capek, Tomaszny, Printy Poland, ZPRB Artur Marcinek, Atex-Instal, Agro Wodzisław, Prevac, Radio Silesia, Anevent.