UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Zapraszamy na NMNZ Reggae Festiwal 2021

24 lipca br. Wodzisław Śląski po raz kolejny stanie się Najcieplejszym Miejscem Na Ziemi. Osiemnasta edycja imprezy odbędzie się na stadionie miejskim przy ul. Bogumińskiej. Grubson, Tabu, Sidney Polak i inni zadbają o gorącą atmosferę. Dobra muzyka, zabawa i fantastyczna publiczność to znak rozpoznawczy tego wydarzenia.

Program Reggae Festiwalu: 24 lipca (sobota)

17:00-18:00 - rozgrzewka

18:00-19:15- Johny Rockers

19:30-20:45 - Dubska

21:00-22:30 - Tabu

22:45-00:15 - Grubson

00:30-1:45 - Sidney Polak

- Wodzisław Śląski zmieni się w Najcieplejsze Miejsce na Ziemi w środku lata, bo organizujemy imprezę z niepowtarzalnym klimatem i gorącą, zawsze pozytywną atmosferą. Liczymy, że i tym razem, mimo ograniczeń związanych z epidemią, fani tego festiwalu nie zawiodą – mówi Katarzyna Rokowska-Szyroki, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Bilety na wydarzenie można kupić online. Cena biletu: 20 zł. Dzieci do 12. roku życia mają wstęp darmowy. Zakupu można dokonać także w Wodzisławskim Centrum Kultury w godzinach pracy jednostki oraz w kasach w dniu koncertu (od godz. 15).

Wyróżnia się następujące rodzaje biletów:

Przy pierwszym wejściu na teren imprezy bilet zostanie zamieniony na opaskę.

Zakup biletu jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem imprezy [otwiera się w nowym oknie].

Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania aktualnych na dzień imprezy zasad i warunków bezpieczeństwa epidemicznego określonych w obowiązujących przepisach prawa.

Miasto Wodzisław Śląski organizuje „Najcieplejsze Miejsce na Ziemi – Reggae Festiwal” poprzez Wodzisławskie Centrum Kultury i Total Promotion. Współorganizatorem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "CENTRUM". Sponsorem festiwalu jest właściciel marki Lech oraz Restauracja Pilsner Pub.

Więcej o festiwalu: www.nmnz.pl [otwiera się w nowym oknie].

Na festiwal zaprasza prezydent miasta Wodzisławia Śląskiego Mieczysław Kieca.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie imprezy bądź jej odwołania.

Wszystkie koncerty zostaną zorganizowane zgodnie z aktualnym na dzień imprezy rozporządzeniem o organizacji imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce.

Podczas NMNZ będzie można wziąć udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021. Pełna lista pytań w NSP 2021 jest dostępna na stronie GUS [otwiera się w nowym oknie].