UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Zagraniczne gwiazdy na 48. Dniach Wodzisławia Śląskiego

Wielka Brytania i Włochy - artyści pochodzący właśnie z tych państw zaprezentują się na plenerowej scenie 48. Dni Wodzisławia Śląskiego. Do Video, Moniki Lewczuk i Szymona Chodynieckiego dołączają Francesco Napoli, Alexia i Sonique. Gwiazdy z zagranicy na stadionie miejskim przy Bogumińskiej wystąpią trzeciego dnia miejskiego święta, w niedzielę, 11 czerwca.

Główne atrakcje związane z 48. Dniami Wodzisławia Śląskiego będą miały miejsce, dokładnie jak rok temu, na rynku oraz stadionie miejskim.

Dni Wodzisławia Śląskiego to jedna z większych imprez plenerowych w regionie, która od wielu lat przyciąga do naszego miasta tysiące ludzi. Zbliżająca się edycja będzie wyjątkowa. Odbędzie się w roku, w którym mieszkańcy świętują 760-lecie istnienia miasta.

Na wodzisławian każdego dnia miejskiego święta będą czekać pozytywne emocje, zabawa na najwyższym poziomie i całe mnóstwo atrakcji, nie tylko tych muzycznych. 

Dodatkowe informacje na temat Dni Wodzisławia Śląskiego i zaproszonych gwiazd, będą ukazywać się m.in. w aktualnościach strony miasta, stronie wydarzenia w portalu Facebook (kliknij tutaj), fanpage'u miasta (kliknij tutaj) i w serwisie Wodzisławskiego Centrum Kultury, które organizuje wydarzenie dla miasta (kliknij tutaj).

 

 

Sonique

 

Alexia

 

Francesco Napoli