Zagłosuj na najlepszego sportowca i trenera 2023 roku!

Wybierz najlepszego sportowca i trenera roku 2023. W Wodzisławiu Śląskim po raz trzeci zostanie przyznana ta nagroda, a o tym, do kogo powędruje, zdecydują internauci w głosowaniu online, które rozpoczęło się dzisiaj, tj. 16 maja 2024 r.

Głosowanie odbywa się poprzez formularz Google [otwiera się w nowym oknie],

Oddaj głos

Swoje głosy w internetowym głosowaniu można oddawać do 26 maja br

Głosowanie odbywa się będzie poprzez formularz Google, aby oddać głos należy zalogować się na swoje konto gmail. Można oddać tylko jeden głos na sportowca oraz jeden na trenera roku. 

Szczegółowe informacje dot. przyznawania nagród i wyróżnień sportowych można znaleźć w uchwale nr XXXIX/379/21 Rady Miejskiej Wodzisławia Śląskiego z 24 listopada 2021 r. w sprawie nagród za osiągnięte wyniki sportowe oraz wyróżnień za osiągnięcia w działalności sportowej [otwiera się w nowym oknie].

Sportowiec oraz Trener roku 2022

W ubiegłym roku po raz drugi została przyznana nagroda dla najlepszego sportowca oraz trenera. Podcza Gali Sportu, która odbyła się 18 maja 2023 roku w Wodzisławskim Centrum Kultury dowiedzieliśmy się, że głosami wodzisławian najlepszym Sportowcem Roku 2022 została Emilia Czajka, zawodniczka Towarzystwa Szermierzy "Górnik Radlin", natomiast tytuł Trenera Roku 2021 otrzymała Sandra Pniak z Akademii Sportowej Top Team.

Sportowiec oraz Trener roku 2021

W ubiegłym roku po raz pierwszy została przyznana nagroda dla najlepszego sportowca oraz trenera. Podcza Gali Sportu, która odbyła się 13 maja 2022 roku w Wodzisławskim Centrum Kultury dowiedzieliśmy się, że głosami wodzisławian najlepszym Sportowcem Roku 2021 została Julia Piętakiewicz reprezentująca klub SWD Wodzisław Śląski, natomiast tytuł Trenera Roku 2021 otrzymała Sandra Pniak z Akademii Sportowej Top Team.