UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Zaadoptuj sympatycznego psiaka

Zachęcamy do adopcji fantastycznych zwierzaków, które znajdują się w przytulisku prowadzonym przez Stowarzyszenie Na Rzecz Zwierząt – Koty Psy I My. Zobaczcie, jakiego możecie mieć towarzysza.

Szczegółowych informacji udzielają wolontariusze: Rafał - 605 109 891, Ewelina - 887 251 200. Poznajcie zwierzaki nieco bliżej.

Fryd - psiak o wyjątkowej urodzie, na spacerach posłuszny i spokojny, sprawdzi się jako pies do towarzystwa, pracy, sportu. Spragniony kontaktu z człowiekiem, po powrocie do kojca kładzie się na plecy i domaga się głaskania.

Roxi - przebywa u behawiorysty w hoteliku. Przebyła długą drogę, dosyć niepewna i wystraszona suczka, ale potrafi cieszyć się życiem psa. Z pewnością będzie potrzebowała czasu, wsparcia i cierpliwości człowieka.

Kajo - młody, niewielki, bardzo sympatyczny psiak, mieszanka wielu ras, co tylko dodaje mu uroku. Wiecznie uśmiechnięty i wpatrzony w człowieka.

Koch - psiak w typie jamnika, przyjaźnie nastawiony zarówno do ludzi, jak również do innych psiaków. Będzie wspaniałym psim przyjacielem.

Ewald - duży, piękny psiak, a na dodatek oddany i sympatyczny, zawsze chętny do zabawy czy do wyjścia na spacer.

Akita - owczarek niemiecki, robi spore wrażenie na żywo, na spacerach skupiona i zainteresowana otoczeniem, zapraszamy do poznania jej osobiście.

Boro - grzeczny, spokojny psiak, reprezentował dzielnie wodzisławskie przytulisko na kilku wyjściach na zewnątrz i zawsze zachowywał się wzorowo. Zapraszamy do poznania go osobiście.

źródło: Gazeta Wodzisławska/ fot. Stowarzyszenie Na Rzecz Zwierząt – Koty Psy I My