Za nami spotkanie prezydenta z mieszkańcami Radlina II

Wczoraj, 16 marca br. prezydent Mieczysław Kieca spotkał się z mieszkańcami dzielnicy Radlin II. Mieszkańcy mogli zapytać o planowane inwestycje oraz wyrazić swoją opinię. Wydarzenie odbyło się w budynku OSP Radlin II. Mieszkańcy pytali m.in. o oświetlenie drogowe oraz poruszyli problemy dotyczące podtopień na ulicy Chrobrego.

Spotkanie w dzielnicy Radlin II odbyło się w czwartek, 16 marca o godz. 17:30 w budynku OSP Radlin II. W spotkaniu z mieszkańcami wzięli udział: prezydent miasta Mieczysław Kieca, jego zastępy Izabela Kalinowska i Wojciech Krzyżek, dyrektor Służb Komunalnych Miasta Bożena Jedynak-Turakiewicz, naczelnik Wydziału Gospodarki Komunalnej Katarzyna Banek oraz dyrektor Zarządu Dróg Miejskich Grzegorz Połomski.

Na początku, podobnie jak na poprzednich spotkaniach prezydent Mieczysław Kieca podsumował 2022 rok. Po tej części Prezydent oddał głos zebranym uczestnikom spotkania, którzy mieli okazję zadać włodarzowi oraz jego współpracownikom pytania. Mieszkańcy dzielnicy Radlin II poruszyli kwestie m.in. dotyczące podtopień na ulicy Chrobrego, działek przy ulicy Letniej, przekraczania prędkości na ulicy Kominka, oświetlenia drogowego, planu zagospodarowania przestrzennego oraz środków Rady Dzielnicy.

Terminarz spotkań

  • 21 marca godz. 17:00 - Stare Miasto, Pałac Dietrichsteinów,

  • 22 marca godz. 17:00 - Wilchwy, Szkoła Podstawowa nr 8,

  • 23 marca godz. 17:30 - Zawada, OSP Zawada.