UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Za nami spotkanie na Trzech Wzgórzach

Prezydent Wodzisławia Śląskiego Mieczysław Kieca spotkał się z mieszkańcami Trzech Wzgórz. Spotkanie było świetną okazją nie tylko do zapoznania się z najważniejszymi działaniami podjętymi przez miasto w tym roku, ale także do dyskusji i zgłaszania wniosków.

W spotkaniu z mieszkańcami wzięli udział: prezydent miasta Mieczysław Kieca, jego zastępy Izabela Kalinowska i Wojciech Krzyżek, dyrektor Służb Komunalnych Miasta Bożena Jedynak-Turakiewicz, naczelnik Wydziału Gospodarki Komunalnej Katarzyna Banek, dyrektor Zarządu Dróg Miejskich Grzegorz Połomski, komendant Straży Miejskiej Beata Drzeniek, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji "CENTRUM" Bogdan Bojko.

Podczas spotkania prezydent przedstawił informacje nt. realizacji programów, których celem jest poprawa jakości powietrza, jak również projektów, na które miasto pozyskało środki. Mowa o modernizacji Pałacu Dietrichsteinów oraz Ośrodka Rekreacyjnego "Balaton". Ponadto poruszył temat trwających konsultacji społecznych ws. rozwoju miasta poprzez nowe mieszkaniowe budownictwo wielorodzinne.

Terminarz spotkań

Spotkania z mieszkańcami poszczególnych dzielnic odbędą się w następujących terminach:

  • 25 listopada - Radlin II, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3,
  • 29 listopada - Stare Miasto, Szkoła Podstawowa nr 1,
  • 30 listopada - Wilchwy, Szkoła Podstawowa nr 9,
  • 2 grudnia - Zawada, Szkoła Podstawowa nr 16.

Przypominamy, że wydarzenia rozpoczynają się o godzinie 17:00.